fbpx

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Загадкова Тернопільщина

Новий тур Тернопільщиною
Від2,990 грн2,340 грн
Новий тур Тернопільщиною
Від2,990 грн2,340 грн
05.10.2022

Забронювати

Зберегти в обране

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

3197
2 дні
Найближчий тур: 14-16.08.2020
Київ
Тернопіль
Вік від: 5+

 

Дати тура:

14.08.2020-16.08.2020

Скорочена програма туру:

День 1  (22:00) Виїзд з Києва.
День 2  Микулинці – Плебанівка – Рукомиш – Підзамочок – Язлівець – Бучач – Підгорянський монастир – Тернопіль
День 3 Тернопіль – Кременець – Палац Вороніних – прибуття в Київ (до 22:30)

Вартість туру:
(при бронюванні туру та оплаті авансу за місяць до початку туру – знижка 240 грн.)

У разі, якщо тур не відбувається. Усі кошти повертаються туристу.

Для бронювання потрібно оплатити аванс 500 грн на картку. Решта суми оплачуюється при посадці в автобус.

Дорослий

2440 грн 

Діти до 14/студенти/пенсіонери/учасники АТО

2240 грн

Доплата за одномісне розмішення  500 грн
Тури по Україні; тури у Львів; автобусні тури з Києва, куда поехать, тури на Різдво, путешествия по Украине, туроператор по Украине , туристическое агенство Киев, Жовква, Крехів, Луцьк, замок Любарта, Київ

День 1 

21:30 – Збір групи на станції метро Житомирська (орієнтир Автосалон Інфініті). Посадка в автобус здійснюється керівником групи, який вказує на Ваші місця.

22:00 виїзд групи. Нічний переїзд. Кожні 2,5-3,5 години маршруту відбуватимуться санітарні зупинки на АЗС. Нічний переїзд здійснюватиметься гарною дорогою Київ-Чоп (Київ-Житомир-Рівне-Дубно). Усіх бажаючих з інших міст можемо підібрати за маршрутом, деталі збору в інших містах уточнюйте у менеджера, при бронюванні.

(Напередодні туру всім туристам, які беруть на участь в турі, на пошту буде надісланий ІНФОЛИСТ з детальною інформацією організаційного характеру(контакти відповідальної особи, номер та марка автобуса,  місця в автобусі розприділяються згідно дати оплати туру)).

День 2

06:00 зупинка на АЗС для сніданку та ранкової кави. Беріть з собою щось смачненьке, так як заклади харчування ще будуть закриті.

Сьогодні нас чекає:

Микулинці – одне з найстаріших поселень нашої країни (1096 р.), славне своєю історією, пам’ятками і пивом. Замок Йорданів (1550-ті рр.), ампірний палац графів Реїв (18-19 ст.) та справжнє барокове диво – костел Святої Трійці (1779 р.), що його А. Мошинський збудував на зразок  дрезденського храму.

Рукомиштравертинові скелі, гроти в яких колись  жили монахи  та церква св. Онуфрія (1768р.),де зберігається унікальна скульптура – фігура святого Онуфрія роботи видатного таємничого  майстра Івана Пінзеля.

Підзамочокмаленьке село на передмістя Бучача, має мальовничі краєвиди, а також руїни замку Бучацького-Творовського (1600р.), який будувався як допоміжний до Бучацького замку

Язлівець – колись величне місто, великий центр торгівлі, що в свій час конкурував навіть зі Львовом, зараз є маленьким селом на Тернопільщині. Але яким селом! В ньому ще збереглися залишки колишньої розкоші: руїни замку (XIVст.), палац Понятовських (1644-1659рр.) з прекрасним парком, ренесансна вірменська церква св. Миколи (1551р.) та величний оборонний костел Успіня (1590р.), діючий монастир сестер Непорочного зачаття Діви Марії.

Зупинка на комплексний обід для групи (у вартості туру);

Бучач  одне з найгарніших міст України, окрасою і перлиною якого є барокова ратуша (1751р.), безсмертне творіння двох геніїв: архітектора Бернарда Меретина і скульптора Іоана Георга Пінзеля. Будівля є чудовим поєднанням архітектури та скульптури й сміливо може вважатися бароковою візиткою України.

Але не ратушею єдиною відоме місто над Стрипою: руїни замку Бучацьких (ХІV-XVIIст.), Миколаївська церкву (1610р.), споруди Василиянського монастиря (1753-1770рр.), костел Успіння Богородиці (1761-1763рр.), в якому знаходься вівтар зроблений І.Пінзелем, церква св. Покрови.

Неймовірний краєвид на Плебанівський міст.

Руїни Підгорянського монастира, що розташований в дивовижному за красою місці, на високому березі річки. Саме у цьому неймовірному місці була написана Чудотворна Теребовлянська ікона. Під час навали шведів саме вона врятувала Львів від руйнації.

Поселення в готель у Тернополі. Вільний час для вечері і відпочинку.

День 3

Сніданок в готелі, виселення, виїзд на екскурсію;

09:00-11:00 – Екскурсія Тернополем;

Що цікавого в Тернополі? О це неймовірне місто до якого ще не так часто дістається нога туриста. Тут і Тернопільський замок і острів кохання і величезна кількість новеньких скульптурок і пам’ятників і все це навколо великих зелених парків. 

Файне місто відоме не тільки ставом, замком та цікавими пам’ятниками. У зруйнованому місті вціліли три старовинні храми, якщо на карті їх сполучити лініями – виходить трикутник. Трикутник, що має особливу силу…

Вільний час на обід в місті.

Екскурсія Кременцем та піднімаємося на замкову гору до замку Бони Сфорци. 

Архітектура 18-19 століття, панорами з Кременецьких гір, колегіуми, храми та оборонні монастирі. Все це місто Кременець, історія якого сягає часів Галицько-Волинського князівства. Українці, Поляки, Литовці, Євреї, Вірмени, ці народності принесли в Кременець неймовірну історію та дивовижну красу.

Екскурсія до Білокриницького палацу унікальність цього палацу в його стилі – Англо-Готичний. Це саме той стиль який не зустрічається на західній Україні серед палаців, такого шедевру потрібно гарно пошукати. І тільки уявіть що навколо цього палацу розкинувся цілий дендропарк. Насолоджуємося.

Відправлення в Київ

до 23:00 – Орієнтовний час повернення в Київ. До нових зустрічей з #ПроЮкрейн.

 

Входить у вартість туру:

Не входить у вартість туру:

  • Проїзд комфортабельним транспортом за маршрутом. (Мерседес, МАН, Сетра);
  • Проживання 1 ніч в готелі, всі номер  зі зручностями;
  • Супровід гідом-екскурсоводом з Києва;
  • Екскурсії на об’єктах;
  • 1 сніданок у готелі.
  • 1 обід;

 

  • Додаткове харчування;
  • Власні витрати.
Фото Автобуса і місця

Переїзд здійснюється комфортабельними автобусами, які обладнані: Мікрофоном, Кондиціонером, ТВ, розкладними сидіннями (крім останнього ряду). Який автобус відправляєтьметься в тур? Це залежить від кількості заброньованих і оплачених осіб. Найменший автобус, Mersedes Sprinter і більші автобуси: МАН, Неоплан, Мерседес, Сетра, інші.

Форма Бронювання туру

Інші тури ПроЮкрейн