fbpx

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Невідома Вінничина (Лядова-Буша-Вінниця)

Сюди не так легко потрапити
Від2,250 грн1,950 грн
Сюди не так легко потрапити
Від2,250 грн1,950 грн
08.08.2022

Забронювати

Зберегти в обране

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

7497
2 дні
Найближчий тур: Під запит
Київ
Вінницька область
Вік від: 5+
Залишилось місць (до останнього ряду): 14

Дати туру: Під запит/замовлення;

 

Скорочена програма туру:

День 1 (23-55) Виїзд з Києва.
День 2 Лядівський Монастир-Буша-Гайдамацький Яр-Вінниця (Шоу Фонтанів)
День 3 Вінниця-музей Пирогова-Ставка Вервольф-Київ (23:00)

 

Вартість туру:
(*При оплаті за місяць до туру знижка – 300 грн. )

Дорослий 2250 грн.
Діти до 12 років/студенти/пенсійне 2000 грн.
Доплата за одномісне розмішення 500 грн.

ДЕНЬ Виїзду

23:45 – Збір групи на станції метро Житомирська (Орієнтир автосалон Інфініті, більш детальна карта буде надіслана в інфолисті). Знайомство з екскурсоводом. Посадка в автобус. (Увага місця в автобусі розприділяються згідно дати оплати туру).

23:55 – Виїзд з Києва (нічний переїзд. Радимо взяти з собою в дорогу подушечку під голову)
Кожні 3 години руху. Відбуваються санітарні зупинки на 10-15 хв. на АЗС.

ДЕНЬ 1

07:30 Прибуття в с. Лядове. Легкий перекус. (рекомендуємо взяти з собою бутерброди, фрукти для сніданку)

08:00 Екскурсія в Лядівський чоловічий скельний монастир. Опісля екскурсії вільний час та можливість скупатися в монастирській купальні. (чоловікам мати шорти, жінкам нічні сорочки для купання);

Лядовський Усікновенський скельний чоловічий монастир. Місце яке розташоване на скелі висотою понад 120 метрів над річкою Дністер. Неймовірні панорами. Але головне що храм є одним з перших Християнских святинь на території України. За переказами, Антоній Печерський повертаючись з Афона в Київ, заснував цей монастир! До наших днів збереглися печери, зокрема печера “Косиця” з кістками монахів монастиря, яким вже біля 400 років. Також на території є Купальня, де кожен охочий хто має відповідний одяг для святих місць може окунутися.

11:00 Екскурсія в заповідник Буша.

Місце в якому зійшлась історія від Палеоліту до наших днів. Тут ми зустрінемо і Скіфські історії і Трипільську культуру, Легенди і цвинтар Козаків з іменами і датами, Латинські, Мальтійські і зовсім незвичні Хрести. Руїни будинків, унікальні архітектурні композиції та камінні рельєфи.

14:00 Обід

до 20:00 – Поселення в готель Рейкарц Оптіма Вінниця.

За бажанням відвідування Шоу фонтанів у Вінниці. Наш гід Вас проведе!

ДЕНЬ 2

 

08:00-9:30 – Сніданок в готелі. Виселення.

10:00 – Екскурсія Вінницею.

Неймовірно зручне та комфортне місто для туристів. Майже всі цікавинки зосереджені неподалік друг від друга. Тут Вам і скульптури і фонтани і неймовірні парки. А саме головне Ми прогуляємось містом усе оглянемо та відпочинемо в тіні міських парків.

12:00 – Вільний час на обід в місті

13:30– Екскурсія в музей будинок Пирогова.

Це буде екскурсія до неймовірної людини. Людина- Легенда. Саме він започаткував військову хірургію, створив перші гіпси для застосування після переломів, організував використання анестезії при оперативному втручанні, проводив на протязі свого життя безкоштовні операції для всіх, хто цього потребував.

16:00 – Екскурсія в ставку Гітлера – Вервольф, с. Стрижавка

Повністю таємний об’єкт часів 2-ї Світової війни. Кажуть Гітлер був тут 3 рази сумарною кількістю – 156 днів. Ставка будувалась як пункт командування всім Східним фронтом, з можливим подальшим наступом на близькій схід. Саму ставку знищили німецькі війська відступаючи від Вінниці. І всі таємниці які вона приховує не розкриті до сьогоднішнього дня!

18:00 – Виїзд у Київ;

22:30-23:00 – Орієнтовне прибуття в Київ.

Фото Автобуса і місця

Переїзд здійснюється комфортабельними автобусами, які обладнані: Мікрофоном, Кондиціонером, ТВ, розкладними сидіннями (крім останнього ряду). Який автобус відправляєтьметься в тур? Це залежить від кількості заброньованих і оплачених осіб. Найменший автобус, Mersedes Sprinter і більші автобуси: МАН, Неоплан, Мерседес, Сетра, інші.

Інші тури ПроЮкрейн

Комфорт похід! Гірські озера та чани – Свидовець!

Щось новеньке на Півдні

Карпати з Києва, тури по Україні, ПроЮкрейн, Про Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпати, Закарпаття, тури з Києва, Тури з Кропивницького, тури з Черкас, тури з Дніпропетровська, Тури в Карпати, тури в Закарпаття, Відпочинок в Закарпатті, відпочинок в Карпатах, Екскурсії, поїздка в Карпати, Київ, Київська область, тури з Василькова, Тури з Білої Церкви, Тури з Броварів, Тури з Чернігова, тури з Житомира, Відпочинок в Карпатах, тури від Проюкрейн, поїхати в Карпати, Хочу поїхати в карпати, вікенд в Закарпатті, Чани, Лумшори, Термальні води, Косино, Берегово, Ужгород, підйом на Говерлу, тур на Говерлу, тур с Лисичанска, тур с Днепродержинська, тур с Кривого рога.

Карпаты из Киева, туры по Украине, ПроЮкрейн, о Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпаты, Закарпатье, туры из Киева, Туры с Кропивницкого, туры из Черкасс, туры из Днепропетровска, Туры в Карпаты, туры в Закарпатье, Отдых в Закарпатье, отдых в Карпатах, Экскурсии, поездка в Карпаты, Киев, Киевская область, туры из Василькова, туры из Белой Церкви, туры из Броваров, туры из Чернигова, туры из Житомира, отдых в Карпатах, туры от Проюкрейн, поехать в Карпаты, Хочу поехать в карпаты, уикенд в Закарпатье, Чаны, Лумшоры, Термальные воды, Косино, Берегово, Ужго род, подъем на Говерлу, тур на Говерлу.