fbpx

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Вільні екскурсії Києвом!

Безкоштовні екскурсії Києвом
Безкоштовні екскурсії Києвом
31.12.2021
Забронювати
* Будь ласка заповніть всі необхідні поля, щоб перейти до наступного кроку

Забронювати

Зберегти в обране

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

128038

Бажаєте дізнатись про Київ «Щось новеньке»?

Наш проект створений з метою закохати Вас у Київ, відчути його історію, аромат, красу та побачити його очима наших екскурсоводів. Частина екскурсій є “вільними”, де немає фіксованої вартості, вдячність для екскурсовода та проекту залишається на Ваш розсуд, вподобання екскурсії та фінансову спроможність.

Ми, намагаємося показати Вам Київ гарнішим, чарівнішим та казковішим, ніж ви дуали. Роблячи це професійно, цікаво, інтерактивно та емоційно. Раді Вашим посмішкам у нас на екскурсіях. Програми постійно змінюються, нові локації, нові історії міста! Насолоджуємося Києвом, його прекрасними вуличками, правдивими, і не завжди, історіями. Він привітний та щирий, головне його любити…

ГРАФІК ВІЛЬНИХ ЕКСКУРСІЙ ДИВІТЬСЯ НИЖЧЕ (відвідування тільки по запису). 

Екскурсії без вказаних цін, тобто “вільні екскурсії”  не мають фіксованої вартості, Ви самі визначаєте для себе суму, яку вважаєте за потрібне, вони проводяться від 5ти присутніх дорослих клієнтів.

Реєстрація на будь яку “вільну” екскурсію за посиланням: https://goo.gl/forms/YIUi97oVzMH3CwPQ2 

11.12.2021 (субота) “Новий Рік та Різдво у старому Києві”. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко; початок о 13:00; збір: біля Аптеки музею, Притиско-Микільська вулиця. мова проведення екскурсії: російська; тривалість: 120 хвилин; місце закінчення: клуб “Харчовик” (Контрактова площа). Екскурсія вільна і з чаєм.

11.12.2021 (субота) “Невідомі Липки”. Екскурсовод: Сурмило Дмитро; початок о 13:00; мова проведення екскурсії: російська, збір: біля оглядового майданчика в Маріїнському парку, м. Арсенальна; тривалість: 120 хвилин; Екскурсія вільна.

11.12.2021 (субота) о 14 годині Маленький Париж та будинок Лібермана з відвідуванням. Збір під колонами Консерваторії вул. Городецького 1. Тривалість: 3 години. Мова проведення: російська. Ексурсовод: Лариса Степашко. Вартість 200 грн з особи, вхід у музей включений.

12.12.2021 (неділя) об 11 годині Вишгород та Київське море. Збір на метро Почайна, біля виходу в бік книжкового ринку (зверху). Тривалість 5 годин. Мова проведення українська. Екскурсовод Лариса Степашко. Вартість 250 грн разом з музеєм.

12.12.2021 (неділя) “Невідомі Липки”. Екскурсовод: Сурмило Дмитро; початок о 13:00; мова проведення екскурсії: російська, збір: біля оглядового майданчика в Маріїнському парку, м. Арсенальна; тривалість: 120 хвилин; Екскурсія вільна.

12.12.2020 (неділя) “Солодкий Поділ”. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко; початок о 13:30; збір: м. Контрактова площа, біля пам‘ятника Григорію Сковороді; мова проведення екскурсії: російська; тривалість: 90 хвилин; місце закінчення: ріг Андріївського узвозу та Боричевого току. *в екскурсію входять частування а також історії старокиївських магазинів і ресторанів* Вартість екскурсії: 100 грн з особи, дітям до 15 безкоштовно, у екскурсію входять пригощання.

18.12.2021 (субота) “Новий Рік та Різдво у старому Києві”. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко; початок о 13:30; збір: біля Аптеки музею, Притиско-Микільська вулиця. мова проведення екскурсії: російська; тривалість: 120 хвилин; місце закінчення: клуб “Харчовик” (Контрактова площа). Вартість екскурсії: 100 грн з особи, дітям до 15 безкоштовно, екскурсія з глінтвейном.

19.12.2021 (неділя) “Слідами святого Миколая на київському Подолі”. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко; початок о 13:00; збір: м. Контрактова площа, біля пам’ятника Григорію Сковороді; мова проведення екскурсії: російська; тривалість: 120 хвилин; місце закінчення: Набережно Микільська церква (ріг Почайнинської та Сковороди) Екскурсія вільна і з пригощаннями.

25.12.2021 (субота) об 11 годині По скляному мосту до Софії. Збір під Аркою Дружби Народів, м. Майдан Незалежності. Тривалість 3 години. Мова проведення російська з англійськими тезами. Екскурсовод Лариса Степашко. Вартість 100 грн + 135 грн вхід в музей Софія Київська.

25.12.2021 (субота) “Новий Рік та Різдво у старому Києві”. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко; початок о 13:30; збір: біля Аптеки музею, Притиско-Микільська вулиця. мова проведення екскурсії: російська; тривалість: 120 хвилин; місце закінчення: клуб “Харчовик” (Контрактова площа). Вартість екскурсії: 100 грн з особи, дітям до 15 безкоштовно, екскурсія з глінтвейном.

26.12.2021 (неділя) нова екскурсія об 11 годині Від Європейської до Контрактової площі. Збираємося на сходинках перед Українським Домом вул. Хрещатик 2. Мова проведення російська. Екскурсовод Лариса Степашко. Тривалість 2 години. Екскурсія вільна.

26.12.2021 (неділя) “Солодкий Поділ”. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко; початок о 13:30; збір: м. Контрактова площа, біля пам‘ятника Григорію Сковороді; мова проведення екскурсії: російська; тривалість: 90 хвилин; місце закінчення: ріг Андріївського узвозу та Боричевого току. *в екскурсію входять частування а також історії старокиївських магазинів і ресторанів.* Екскурсія вільна і з пригощаннями.

26.12.2021 (неділя) нова екскурсія об 11 годині Від Європейської до Контрактової площі. Збираємося на сходинках перед Українським Домом вул. Хрещатик 2. Мова проведення російська. Екскурсовод Лариса Степашко. Тривалість 2 години. Екскурсія вільна.

02.01.2022 (неділя) об 11 годині Зимова казка ВДНГ. Традиції святкування. Збір перед входом на виставку біля колон праворуч. Мова проведення українська. Екскурсовод Лариса Степашко. Тривалість 2, 5 годин. Екскурсія вільна. З Новим Роком!!!!

Фотогалерея
Запрошення на екскурсію!

Карпати з Києва, тури по Україні, ПроЮкрейн, Про Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпати, Закарпаття, тури з Києва, Тури з Кропивницького, тури з Черкас, тури з Дніпропетровська, Тури в Карпати, тури в Закарпаття, Відпочинок в Закарпатті, відпочинок в Карпатах, Екскурсії, поїздка в Карпати, Київ, Київська область, тури з Василькова, Тури з Білої Церкви, Тури з Броварів, Тури з Чернігова, тури з Житомира, Відпочинок в Карпатах, тури від Проюкрейн, поїхати в Карпати, Хочу поїхати в карпати, вікенд в Закарпатті, Чани, Лумшори, Термальні води, Косино, Берегово, Ужгород, підйом на Говерлу, тур на Говерлу, тур с Лисичанска, тур с Днепродержинська, тур с Кривого рога.

Карпаты из Киева, туры по Украине, ПроЮкрейн, о Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпаты, Закарпатье, туры из Киева, Туры с Кропивницкого, туры из Черкасс, туры из Днепропетровска, Туры в Карпаты, туры в Закарпатье, Отдых в Закарпатье, отдых в Карпатах, Экскурсии, поездка в Карпаты, Киев, Киевская область, туры из Василькова, туры из Белой Церкви, туры из Броваров, туры из Чернигова, туры из Житомира, отдых в Карпатах, туры от Проюкрейн, поехать в Карпаты, Хочу поехать в карпаты, уикенд в Закарпатье, Чаны, Лумшоры, Термальные воды, Косино, Берегово, Ужго род, подъем на Говерлу, тур на Говерлу. Екскурсія в дом Либермана, Пряничный дом киев, экскурсия в пряничный дом, Дом Либермана, союз писателей Украины, Экскурсии Киев, Экскурсия Либерман, Киев.

Наші екскурсоводи

Ярослав Корниенко

Екскурсовод ProUkraine

– Лук’янівка про яку Ви не знали;
– Поділ. Подорож у минуле та сучасність;
– Невідома сторона Подолу;

Tetyana Mishina

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– «Велич і гибель КРАСИ СВІТУ»;

Таня Ефременко

Екскурсовод ProUkraine

– Слідами “Білої гвардії Булгакова”;
– Прогулянка парками та схилами Дніпра;

Олександр Сосновський

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Вулиця Володимирська, подорож крізь час та простір;
– Ярославів вал. Діалог минулого із сьогоденням;
– Сім імен у одної вулиці Олеся Гончара;
– Рейтарська – вулиця, яка зберігає своє ім’я вже четверте століття;
– Прогулянка від Кудрявця до Бульвару Шевченка по Бульварно-Кудрявській;
– Люди та долі на площі Контрактовій;
– Цікава прогулянка по Бульвару Шевченка;

Квест-екскурсії:

– «Легенди вулиці Ярославів вал»;
– «Легенди Рейтарської вулиці»;
– «Легенди вулиці Олеся Гончара»;
– «Легенди Контрактової площі»;
– «Легенди Володимирської вулиці»;
– «Легенди Бульвару Шевченка»;
– «Легенди вулиці Богдана Хмельницького».

Лариса Степашко

Екскурсовод ProUkraine

Маршрути:
– ВДНГ – заповідник мрії
– Загадкові Липки та особняк Уварової
– Вишгород та Київське море
– по скляному мосту до витоків древнього Києва
– парадний в’їзд до Києва через Золоті ворота
– Сни авіатора Сікорського
– Китаєво
– Прекрасна Гавань
– маленький Париж та шоколадний будинок
– навколо Європейської площі
– Шляхами тисячоліть до Лаври
– навколо площі Слави
– Межигір’я

Галяс Тарас

Екскурсовод-менеджер ProUkraine

Екскурсії:
– Щось новеньке на Подолі
– Щось новеньке на Щекавиці
– В пошуках духовності “від Звіринецького до Іонівського монастиря”
– Аристократичні Липки
– Липки + Будинок Лібермана

Христина Орлик

Екскурсовод ProUkraine

👣 «Дорогожичі – в пошуках історії та людей»;

👣 «Про що пам’ятають схили Дніпра»;

Nadezhda Zavadskaya-Muzlova

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Люди, долі та Андріївський узвіз;
– фото-квест для дорослих «Від міста Володимира до Подолу»;
– Хрещатик “Від Яру до Престижу”
– “Лук’янівка, яка швидко зникає”