fbpx

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pro Ukraine
Average rating:  
 158 reviews

Вже кілька тижнів підряд намагаємося не пропустити жодної екскурсії Олександра Сосновського.
«Яскраві історії вишуканих особняків елітної місцевості Києва, звідки керують всією Україною» , «Видатна архітектура для видатних людей на Великій Житомирській вулиці», «Саксаганського – вулиця видатних творців, які наближали до втілення в життя мрію про прекрасну і процвітаючу Україну». Найбільше враження справила екскурсія по місцях творчості архітектора Городецького (субота 15.02.2020 р.)., коли, незважаючи на холод, туман та дощ, професіоналізм та харизма екскурсовода провели нас захоплюючим маршрутом.
Враження від екскурсії та спілкування з екскурсоводом - незабутні. Своїм ентузіазмом, натхненням він заряджає та породжує бажання бачити та знати все більше, любити це дивовижне місто так, як любить його він сам, щоразу відкриваючи нові цікаві місця міста які, здавалося б, такі непомітні, коли поспішаєш у звичайний будній день.
Подяка та найкращі побажання Вам, Олександр.

Андреевский спуск

Очень познавательно, интересно и с душой. Много нового о людях, связанных с Андреевским. Спасибо.

Легенди арх.перлин старовинного Подолу

28.09.2019 група Академії пенсіонерів з Білої Церкви відвідала єкскурсію «Легенди арх. перлин старовинного Подолу». Дякуємо Олександру Сосновському за цікаву яскраву пізнавальну розповідь, в якій врахував усі наші побажання. З задоволенням разом з Вами будемо пізнавати наш улюблений Киів 👍

Хочу щиро подякувати екскурсоводу Олександру Сосновському за цікаву екскурсію "Історична подорож Давньоруським Києвом", яку відвідала 7 вересня. Було пізнавально, дізналася багато нового, із захопленням слухала історії, яких ще не знала. Дякую.

“Покровський монастир на Лук‘янівці, його історії та святині”.

Покровский монастырь в Киеве -это настоящая жемчужина. Когда гуляешь по его территории ощущаешь внутреннее спокойствие, одухотворенность. Ярослав как всегда на высоте - Экскурсия очень интересная.

Херсонщина: Олешківські піски, Кінбурнська коса...

Дякую PROUKRAINE, Людмилі Величко, що створила, Тарасу Галясу, що здійснив і розважав та турбувався про нас, Роману, що фотографував та створював настрій, Жужику, що невтомно літав, Наталії за атмосферу та чудові розповіді, всім учасникам групи за позитив, усмішки, пісні, готовність прийти на допомогу, віру один в одного, очі, що захоплено горіли, а ще за обіцянку знову зібратися для поїздки. Мені дуже хочеться з вами на Арабатську стрілку та в Ольвію. Людочко і Наталочко, будь ласочка... ДЯКУЮ за три дні, в які вмістились емоції не на один тиждень!

Саксаганського- вулиця видатних романтиків

Сподобалась екскурсія. Цікавий матеріал відповідає темі, вміло дібрані факти, трохи гумору, симпатичний гід))) Рада, що ви посміхнулись і маєте ганий настрій, такий, як і ми під час цієї екскурсії.

13 и 26 июля

Интересные и познавательные экскурсии с Ярославом!!!Рада,что растет такое эрудированное поколение украинской молодежи.
Пожелание руководству ПРОЮкрейн - предоставьте микрофон экскурсоводу,пожалуйста-13 июля было примерно 60 человек.

Укріплення Печерська

Очень интересная экскурсия, два часа пролетели, как один миг. Ярослав - молодец, все профессионально и с душой. Рекомендую всем.

Щось новеньке на півдні

Це друга моя поїздка з фірмою "Про Юкрейн". Перша була в жовтні 2018р. (гідом був Тарас) до Кам’янець-Подільського. І туром, і старшим групи залишилась задоволена: і програма туру продумана детально, і підбір місцевих гідів дуже вдалий, і т.д. Тому цього разу не вагаючись оплатила тур "Щось новеньке на півдні". Але коли дізналась, що старшим групи буде не Тарас, а незнайома мені Людмила – призадумалась. Хочу подякувати Людмилі за гарну організацію туру, за позитив під час туру, за професіоналізм. Вона просто любить справу, якою займається, підходить до всього з душею і любить людей. Рідке поєднання в одній людині краси, розуму і мудрості. Вдячність нашому водію Анатолію, який завдяки своєму професіоналізму і доброму знанню доріг і доріжечок, зумів вчасно (до закриття метро) довезти нас до Київа, об’їхавши пробки на одеській трасі.

Тур "Щось новеньке на півдні" мені сподобався. Залишилось бажання повернутись в ті місця. Буду чекати нових цікавих програм.

Чим ще мене приваблює фірма "Про Юкрейн" – це гнучкістю і демократичністю: під час туру питання вирішувались більшістю голосів і старші групи прислуховувались до побажань групи.

Храмы Подола

Были на экскурсии 25мая. Сначала удивились юному возрасту экскурсовода Ярослава, затем еще больше удивились, когда он начал вести экскурсию. Очень познавательно, харизматично, У человека горят глаза, он видит и ярко представляет то, о чем рассказывает и ты поневоле переносишься в то время, о котором идет речь . Огромное спасибо и дальнейших успехов ему на этом пути.

Наконец- то возобновила свои экскурсии Киевом. Сегодня знакомилась с Фроловский монастырем и новым экскурсоводом Ярославом Корниенко. Люди, прожившие жизнь, раскрыв рот внимали 16 - ти летнему мальчику. Потрясающие манера изложения и совершенно необяснимые для такого юного возраста энциклопедические знания сделали эти 2 часа

волшебными! Спасибо!

 by Alla
Звідки починався Київ

Сподобалася екскурсія. Цікава, пізнавальна, приємна прогулянка старовинним Києвом. Гід Ярослав захоплений своєю справою. Бажаємо успіхів і будемо приєднуватися до Вас знову!

Улица Костельная

Спасибо Ярославу, как всегда, в ударе, МОЛОДЧИНКА.

 by Инна
«Прогулянка парками на схилах Дніпра»

Лише позитивні враження та емоції від екскурсії та екскурсовода.
Пізнавально та цікаво.

Парки на схилах Днипра

Замечательная экскурсия-информативная и с долей юмора.

Київ - романтика вулиці Володимирської

Було цікаво і пізнавально. Інформації не забагато і не замало. Нам було холодно, тому ми через 2 години мусили покинути. Проте не шкодуємо, що провели цей час з користю та приємністю)

Покровский монастырь

Очень нравится, как проводит экскурсии Ярослав. Я думаю, что ему и самому все это интересно, он хочет, чтобы мы больше знали и любили свой город. Большое спасибо ему за его профессионализм.

Откуда взял начало Киев

Спасибо Ярославу! Хорошая познавательная экскурсия.

Храми подола

Було дуже цікаво. Хоча погода була холодна. Всі залишилась до кінця. Вперше побачила старообрядну церкву. Дякую Ярослава за цікаву розповідь

 by Tanya
В пошуках духовності...

Відгук для Pro Ukraine

З ProUkraine мене поєднала мама, зима та передноворічне диво.
З тих пір я їх "постійний клієнт"😉
Вважаючи на свою професійну діяльність, не по чуткам знаю, на скільки буває важко підібрати програму так, щоб залишити виключно приємні спогади та бажання поринути у цю казку знову, у всіх її відвідувачів.
Не знаю, що і як команда робить, але те, що вони вкладають усю душу в свою справу, відчуваєш ще довго по завершанню екскурсій. І не важливо, платні вони або вільні.
Можу сказати одне, коли я з командою  ProUkraine, я завжди спокійна за свій відпочинок.
Дякую за вашу працю!

 by Юлія

Дуже дякую Тарасу та Ярославу за цікаві екскурсії по Липкам та Лук'янівці. Було дуже цікаво та пізнавально. Дуже сподобалось!

 by Viktoria
Лукьяновка

Дуже сподобалось! Дякую Ярославу за грунтовну підготовку, настрій та небанальні історії!

,,Что-то новое на Щековице''

От всей души благодарим Pro Ukraine за интересную, познавательную, удивительную экскурсию ,,Что-то новенькое на Щекавице''. Благодаря нашему гиду Тарасу мы сумели заглянуть в тайные уголки старых улиц и домов, восхитились храмами, насладились панорамой города с горы Щекавице'' (Олегова гора). Не смотря на погоду, вся наша маленькая группа с огромным удовольствием прогулялась по Татарке, заглянули в сквер Гейдара Алиева, посетили Мечеть... Мы не заметили, как пролетело время! Очень понравилась экскурсия! Огромное спасибо всем и Тарасу и участникам за эксклюзивную экскурсию! С огромным нетерпением ждем новых встреч и новых впечатлений!

 by Инна
«Люди, долі та Андріївський узвіз»

Незважаючи на -7 С екскурсія, що відбулась 18.11.18р. дуже сподобалась.
Екскурсовод-Надія досить цікаво та пізнавально провела нас в минуле Андріївського узвозу. Рекомендую та буду звертатись ще :)

Неизвестная сторона подола

Очень понравились экскурсии С Ярославом. Знающий, толковый паренёк. Можно родиться, прожить всю жизнь в Киеве и не знать , что нас окружает столько всего интересного. Два часа пролетают просто незаметно. БОЛЬШОЕ СПАСИБО Ярославу. Приятно осознавать, что у нас есть такая молодёжь, , которая интересуется историей, которая хочет делиться своими знаниями с другими. ВСег благ ему! Теперь всем своим знакомым буду рекомендовать этого экскурсовода. А сама с нетерпением буду ждать новых экскурсий в компании Ярослава .

 by Кіра
«Невідома сторона Подолу»

Чудово проведений час! Цей хлопець - справжнє джерело знань, харізматічна та інтеллігентна молода людина. Його дуже приємно слухати та спілкуватися з ним. До речі він обіцяв підготовити матеріали на ще одну екскурсію по Лук'янівці. Чекаю!

Невідома сторона Подолу

Дякую Ярославу за чудову єкскурсію Подолом.Завдяки гарній подачі інформаціїї і власне якість самого проведення в мене залишились тільки найкращі враження.Рекомендую відвідати!

 by Інна
Щось новеньке на Закарпатті

Що може бути краще, ніж мальовничі та гостинні куточки Закарпаття влітку? Pro Ukraine доводить, що купання в чанах, прогулянки Ужгородом, дегустація місцевих вин і угорських страв – саме те, що треба для доброго відпочинку . І це лише частина цікавинок. Ми з дітьми відвідали буйволину та страусину ферми, скуштували форелі в колибі, нас тепло і гостинно прийняли господарі Марія з чоловіком в садибі «У Бене» (10-12 серпня). Мені найбільше припав до душі рафтинг Тисою (це був перший досвід): драйв, чудові краєвиди, п’янке повітря і безкінечна тиша… Ще здорово було підійматись до Хустської фортеці. Ми щиро вдячні організатору Тарасу Галясу за насичену і цікаву програму, приємну атмосферу і позитив… Спасибі водію Олегу за комфорт в подорожі та чудову підбірку музики. Успіхів і процвітання Pro Ukraine!

50 чудес Карпат і Закарпаття

Я вдруге подорожую з PRO-Ukraine і вдруге відчуваю захоплення від побаченого, пережитого ... Дуже насичені тури, продумані і емоційні. Вся команда працює як один на своїх клієнтів: керівник групи, водій, екскурсоводи в місцях на маршруті. А про те, що в Україні є на що подивитися, і говорити не треба. Приємних всім вражень і нових відкриттів. Побачимось, PRO-Ukraine!!!

Карпати на День Незалежності

У святкові дні на День Незалежності хотілося бути якомога більше незалежним від усього земного, бути ближче до неба, до Бога. Отже я піднявся у гори, я був ближче до неба, я зустрічав схід сонця, я молився за Україну і за людей. То була неймовірна подорож з туристичним оператором PRO-UKRAINE. Я познайомився з цікавими людьми, я побачив Карпати, яких ще не бачив, я побував в Буковелі. Дякую команді PRO-UKRAINE і особисто Тарасу.

Тропами Тернопольщины

Я просто у захватi вiд туру ,,Тропами Тернопiльщини''. Тур вихiдного дня, Але вiдчуття що побувала у вiдпустцi. Я вже кiлька днiв хожу вулицями Киэва з посмiшкою на обличi вiд спогадiв.
Вдало продуманий маршрут, дуже професiйний мiсцевий гiд та зiбранiсть групи збiльшили програму туру. Зачарував рiвнинний водоспад Джуринський. Вразили цiкаві екскурсії по Зарваницькому духовному центрi, по руїнах Червоноградського палацу, Тернополю, Збаразькому замку, Вишневецькому палацi, Тараканiвському форту. Не залишили байдужими панорамний огляд Залiщикiв, смачний обiд в ресторанi- музеї ,,Пан Чартковський''. Сподобалось затишне мiсто Чорткiв. Зручне поселення в готелі ,,Алiгатор'' надало затишний вiдпочинок.
Подорож залишила дуже яскравi враження, а емоції зашкалюють. Мене зрозумiэ той, хто вiдвiдаэ цi насправдi незабутнi мiсця.
Дякую, Тарасе! Подорож неперевершена!
До зустрiчi в наступному турi, в Буковелi!

Необыкновенная Украина: Каменец-Хотин-Черновцы-Бакота

Велика подяка PRO UKRAINE за цiкаву, насичену, яскраву подорож ,,Незвичайна Україна: Кам'янець - Хотин - Чернiвцi - Бакота''. Море вражень вiд пiзнанного та побаченого. Дуже пощастило з мiсцевим гiдом-экскурсоводом паном Олегом Мороз. Краэзнавець, iсторик, патрioт, викладення iнформацij вiдмiнне, мова супер, кожне слово пронизане любов'ю до рiдного краю, до Украjни з вiрою у майбутнэ - одним словом зачарував усiх. Екскурсовод-гiд вiд Бога! За два днi cкрiзь виводив, багато розповiв, а ще бiльше порадив. Ми щиро в захватi вiд пана Олега, за що окрема вдячнicть органiзаторам туру.
Планую знову з Вами подорожувати. До нових зустрiчей!
P.s. Нажаль неможливо викласти фото у вiдгуку.

«Слідами яскравих особистостей по вулиці Богдана Хмельницького»

Спасибо экскурсоводу, очень обаятельный, интересно рассказывал, узнала много нового. Время пролетело быстро. Экскурсия была 19.08.2018.

Щось новеньке на Подолі

Була на екскурсії "Щось новеньке на Подолі" з Людмилою і Тарасом 7.08.2018. Дуже задоволена. Щиро вдячна. Збираюся відвідати й інші екскурсії.
Дякую Вам за цей проект, за креативність, допитливість, шляхетність, за бажання і вміння зацікавити нас - словом, за підбір таких чудових гідів!
Окрема велика подяка - за поширення української мови і культури на теренах нашого рідного Києва!
Бажаю вам подальших творчих успіхів і удачі у здійсненні цікавих ідей!
До зустрічі на наступних проектах!

 by Olena
Велич і гибель краси світу

Ощущение удовольствия от экскурсии Татьяны не проходит уже 3 день! Огромное спасибо за профессионализм, интересную подачу материала, новизну и глубину. Три часа, небольшое расстояние от Андреевской церкви до Золотых Ворот, но сколько фактов и их осмысления. Понравилось "колесо машины времени", элементы квеста, юмор! Благодарю еще раз, до новых встеч.

по ул.Богдана Хмельницкого

Посетили с сыном "свободную" экскурсию с экскурсоводом Александром. Нам очень понравилось и содержание, и исполнение. Александр работал со всей душой, было интересно и познавательно. Рекомендую Ваши экскурсии всем друзьям и сами обязательно придем еще. Спасибо Вам большое за "вільні екскурсії"!

Стежками Тернопільщини

Тур «Стежками Тернопільщини», організований Pro UKRAINE - унікальний та особливий.
Чого варті лише найзагадковіший і найромантичніший замок зниклого міста - Червоногородський та казковий найвищий рівнинний водоспад України - Джуринський.
Панорама Дністровського каньйону в Заліщиках дійсно вражає!
Іоано-Богословський Хрещатицький монастир, Покровська церква Чорткова та Зарваницький духовний центр – сюди хочеться знову і знову. «Повітряні» сходи, цілющі джерела та купальні, Хресна дорога із стаціями допоможуть доторкнутися до спокою, чистоти, відчути позитивну енергетику святих місць.
Подих історії замків Збараж, Вишнівець та Дубенської застави заслуговує на окрему увагу.
І дещо про земне, гастрономічне та, знову ж таки, неординарне. Вдалося спробувати журек або білий борщ в Пан Чартківський, десерт шоколадно-бананову цицьку у барі Коза та, катаючись на гойдалці, випити аффогато в кав'ярні "Скаварідка".

Бонуси туру: подарунок-сувенір від гіда Тараса – величезний магніт, всім магнітам магніт, на холодильник з незабутньою панорамою Заліщиків.

Щиро вдячна Людмилі, Оксані та Тарасу. Ви – ОСОБЛИВІ!

Необыкновенная Украина: Каменец-Хотин-Черновцы-Бакота

Велика подяка PRO UKRAINE за цiкаву, насичену, яскраву подорож ,,Незвичайна Україна: Кам'янець - Хотин - Чернiвцi - Бакота''. Море вражень вiд пiзнанного та побаченого. Дуже пощастило з мiсцевим гiдом-экскурсоводом паном Олегом Мороз. Краэзнавець, iсторик, патрioт, викладення iнформацij вiдмiнне, мова супер, кожне слово пронизане любов'ю до рiдного краю, до Украjни з вiрою у майбутнэ - одним словом зачарував усiх. Екскурсовод-гiд вiд Бога! За два днi cкрiзь виводив, багато розповiв, а ще бiльше порадив. Ми щиро в захватi вiд пана Олега, за що окрема вдячнicть органiзаторам туру.
Планую знову з Вами подорожувати. До нових зустрiчей!
P.s. Нажаль неможливо викласти фото у вiдгуку.

Тропами Тернопольщины

Я просто у захватi вiд туру ,,Тропами Тернопiльщини''. Тур вихiдного дня, Але вiдчуття що побувала у вiдпустцi. Я вже кiлька днiв хожу вулицями Киэва з посмiшкою на обличi вiд спогадiв.
Вдало продуманий маршрут, дуже професiйний мiсцевий гiд та зiбранiсть групи збiльшили програму туру. Зачарував рiвнинний водоспад Джуринський. Вразили цiкаві екскурсії по Зарваницькому духовному центрi, по руїнах Червоноградського палацу, Тернополю, Збаразькому замку, Вишневецькому палацi, Тараканiвському форту. Не залишили байдужими панорамний огляд Залiщикiв, смачний обiд в ресторанi- музеї ,,Пан Чартковський''. Сподобалось затишне мiсто Чорткiв. Зручне поселення в готелі ,,Алiгатор'' надало затишний вiдпочинок.
Подорож залишила дуже яскравi враження, а емоції зашкалюють. Мене зрозумiэ той, хто вiдвiдаэ цi насправдi незабутнi мiсця.
Дякую, Тарасе! Подорож неперевершена!
До зустрiчi в наступному турi, в Буковелi!

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»