fbpx

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

ТОП 10 місць у Києві, котрі надихають!

ТОП 10 місць у Києві, котрі надихають жити!

Наш Київ часто асоціюють з шумом безкінечних потоків машин, тонами загазованого повітря,  кілометрами новобудов та цементного царства. АЛЕ КИЇВ НЕ ТІЛЬКИ ТАКИЙ!….це СТАРОВИННИЙ свідок епох. Він змінював історію, він виховував геніїв, він надихав письменників… Ми неодноразово помічали, що люди приїздять сюди по справах, на зустрічі, у відрядження… але так мало тих хто приїздить сюди за порцією натхнення і поглядом на прекрасне. Ми пишемо цю статтю, щоб віддати йому належне та розвіяти міфи.

1. СОФІЯ КИЇВСЬКА.

Це не тільки старовинний храм, котрий чудом зберігся до наших днів від початку християнства на Русі. Але це й кращий з зразків Українського бароко. Не всі знаходять браму Заборовського, саме її вважають ідеальним зразком стилю. На дзвінницю можна підятися і подивитись на храм зверху, бути на рівні з куполами. Легендарна Оранта у храмі, свідок 11 століття, кажуть доки вона стоїть, існуватиме і Київ. На стінах храму можна побачити «автографи», послання майбутнім поколінням, можна побачити підписані угоди, так-так на стінах храму.

2. КИЇВСЬКІ ПАГОРБИ.

Стоячи наприклад на ст. метро Дніпро неможливо не мріяти дивлячись на зелені пагорби Києва. Із зелені виринають будинки, але найкрасивіше дивляться золотисті куполи Києво-Печерської лаври, зокрема дзвінниця, але про неї теж.

3. ДЗВІННИЦЯ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ.

 Її видно на 30 км, її архітектор обіцяв побудувати таку, що «ніде в Європі та Росії не буде схожої». Шендель був правий, нічого схожого нам не доводилося бачити, на неї можна дивитись вічно. Гра кольорів, римські колони, чудові ліплини, кожна форма тут неповторна, просто вмійте помічати деталі.

 

4. ОГЛЯДОВИЙ МАЙДАНЧИК, АРКА  ДРУЖБИ НАРОДІВ.

Якщо прийти сюди у час, коли вечірні вогні Києва навіюють романтику та солодкий присмак, то можна поринути у мрії та думки про прекрасне. Буйний Дніпро, пагорби, теплоходи пропливають, місто засинає, Контрактова майорить вогнями….тут можна лишитися на вічно.

5. МАРІЇНСЬКИЙ ПАЛАЦ. 

Збудований для Розумовського імператрицею Єлизаветою, 1744 рік. Архітектор Растреллі, геній барокової архітектури та стилю рококо. У Сант-Петербурзі кажуть є схожий, але наш привітніший і рідний 😉

6. ПАМЯТНИК ЛУІДЖИ І МОКРИНІ.

Історія реального кохання, яка заставляє повірити в казку. Луїджі і Мокрина зустрілися під час війни, в 1943 році, в австрійському таборі для військовополонених. Він – італійський солдат, вона – українка, вивезена на примусові роботи. Два роки вони провели разом, а потім розлучилися на довгі 60 років. Вони знову зустрілись, коли їм було уже близько 80 років.

7. БУДИНОК З ХИМЕРАМИ.

Будиночок, що навіює таємничість і роздуми про щось надреальне.  Будинок, що будував Городоцький, дійсно надзвичайний як зовні, та і всередині. Численні морські фігури, жаби, змії, русалки, уже століття сидять на фасадах та дивують нас з Вами.

8. АНДРІЇВСЬКА ЦЕРКВА.

Цю красуню знають всі далеко за межами Києва, і справді чудова «візитна картка». Але мало хто знає, що вона ексклюзивна й в плані архітектури. Той же Растреллі, що трудився над Маріїнським, створив її в унікальному стилі рококо, доказом є ракушки, що красуються на фасадах – шукайте їх. А ще ту нема дзвіниці ….але це вже зовсім інша історія.

9. БОТАНІЧНИЙ САД імені М.М. Гришка.

Якщо потрапити на полянку, де відкриваються чудові види на куполи Видубицького монастиря та Дніпра, то може скластися враження що ти у маленькому раї, особливо якщо ви в пору, коли цвіте бузок. А взагалі історія саду трохи з присмаком гіркоти, але про це в іншій статті.

10. РУСАНІВСЬКІ ФОНТАНИ.

Коли струмінь води виграє різними кольорами. Коли їх 12 фонтанів і ти не можеш відвести погляд. Коли бризки летять в твій бік, ти не тікаєш від них, тобі приємно, освіжаюче та солодко.

Залишити коментар

Новини

Підписати на розсилку

Тури по Україні

Тур в Фортецю Камянець подільський з Києва

Кам’янець-Хотин-Кривче-Меджибіж на 8 березня

Львів та королівські замки на 8 березня!

Загадкова Тернопільщина