Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Графік “ВІЛЬНИХ”екскурсій Києвом!

Безкоштовні екскурсії Києвом
Безкоштовні екскурсії Києвом
Забронювати
* Будь ласка заповніть всі необхідні поля, щоб перейти до наступного кроку
* Ви можете вибрати максимум0 осіб на кожну кімнату.

Забронювати

Зберегти в обране

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

70376

Бажаєте дізнатись про Київ «Щось новеньке»?

  1. ГРАФІК ВІЛЬНИХ ЕКСКУРСІЙ (відвідування тільки по запису). Вартість не має фіксованої ціни, Ви можете лишити екскурсоводу ту суму, яку вважаєте за потрібне, якщо Вам сподобалося!
  2.  ГРАФІК КВЕСТІВ ПО КИЄВУ у рамках НОВОГО ПРОЕКТУ «КВЕСТ-ЕКСКУРСІЙ по Києву»! 
  3. Графік авторської екскурсії в будинок Лібермана

Програми постійно змінюються, нові локації, нові мурали, нові історії міста!

Насолоджуються Києвом, його прекрасними вуличками, правдивими, і не завжди, історіями. Він привітний та щирий, головне його любити…

ГРАФІК ВІЛЬНИХ ЕКСКУРСІЙ (відвідування тільки по запису): Реєстрація тут, а також нижче!

Реєстрація на будь яку “вільну” екскурсію за посиланням: https://goo.gl/forms/YIUi97oVzMH3CwPQ2 

Графік екскурсій на березень місяць (оновлено станом на 18.03 в 10:00):

Екскурсія: Хто записався? (Увага дані оновлюються кожного робочого дня)
19.03.2019 (вт) Екскурсія «Поділ, подорож у минуле та сучасність». Початок: 16:30. Мова проведення: російська. Збір: м. Контрактова площа, біля пам’ятнику Г. Сковороді. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Тривалість 2,5 години. Малюженок Ольга(3)
21.03.2019 (чт) Екскурсія: “У пошуках духовності: від Звіринецьких печер до Іонівського монастиря”. Початок о 14:30. Екскурсоводи: Людмила Величко. Мова проведення: українська. Збір: зупинка вул. Болсуновська (орієнтир школа 133, 1 зупинка не доїзджаючи Ботанічного саду).
 
22.03.2019 (пт) Екскурсія: «Невідома сторона Подолу». Початок: 16:30. Мова проведення: російська. Збір: м. Тараса Шевченка, вихід з метро до «КиївМлин». Екскурсовод: Ярослав Корнієнко.  Римма Васильевна (1), Жукотская Людмила (1), Антонюк Наталія (2)
23.03.2019 (сб«Романтика в житті та архітектурі на вулиці Олеся Гончара»Початок о 15:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Збір на куті між вулицею Велика Житомирська та вулицею Олеся Гончара. Ульянич Олена (2), Еремина Марианна(2), Ігнатенко Ірина (6)
23.03.2019 (сб) Екскурсія «Слідами святого Миколая на київському Подолі». Початок: 13:30. Збір: м. Контрактова площа, біля пам’ятнику Г. Сковороді. Мова: російська. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко.  Римма Васильевна (1), Алимова (2)
24.03.2019 (нд) «Слідами «Білої гвардії Булгакова». Початок о 16:00. Екскурсовод: Татьяна Єфременко. Мова проведення екскурсії: російська Збір: біля пам`ятника Михайлу Грушевському, перехрестя бульвару Шевченка і Володимирської. Орієнтир: Будинок Вчителя. Елуаер Вікторія (3),  Ульянич Олена (2),  Романова Ірина(1)
24.03.2019 (нд) «Видатна архітектура для видатних романтиків на Великий Житомирській вулиці». Початок: 12:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: Львівська площа біля входу у супермаркет «Billa».  Гаценко Віра (1), Алімова Оксана (3), Евгения (2), Супроткіна Ірина (3), Сейтумерова Рушена (1), Ігнатенко Ірина (6)
24.03.2019 (нд) Екскурсія: “У пошуках духовності: від Звіринецьких печер до Іонівського монастиря”. Початок о 14:30. Екскурсоводи: Людмила Величко. Мова проведення: українська. Збір: зупинка вул. Болсуновська (орієнтир школа 133, 1 зупинка не доїзджаючи Ботанічного саду).   
Коврига Юліанна (2+1), Свистун Марта (10), Плуток К (2), Ігнатенко Ірина (6)
24.03.2019 (нд) Екскурсія: «Лук’янівка про яку Ви не знали». Початок о 14:00. Мова проведення: російська. Збір: вестибюль виходу з метро Лук’янівська. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко.  
26.03.2019 (вт) “Києво Могилянська академія: від братської школи до сучасного ВНЗ”. Початок 14:00. Мова проведення: російська. Місце збору: Пам’ятник Г. Сковороді на Контрактовій площі. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко
 
27.03.2019 (ср) “Києво Могилянська академія: від братської школи до сучасного ВНЗ”. Початок 14:00. Мова проведення: російська. Місце збору: Пам’ятник Г. Сковороді на Контрактовій площі. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко  
29.03.2019 (пт) Екскурсія «Поділ, подорож у минуле та сучасність». Початок: 14:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Контрактова площа, біля пам’ятнику Г. Сковороді. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Тривалість 2,5 години.  
30.03.2019 (сб) «Бульварно-Кудрявська — вулиця невиправних романтиків». Початок: 15:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: вхід до Будинку художника.  Супроткіна Ірина (3)
30.03.2019 (сб) Екскурся “Звідки починався Київ”. Початок 13:30. Мова проведення: російська. Місце збору: біля входу у Михайлівський Золотоверхий, біля дзвінниці. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко
 Алімова Оксана (2), 
31.03.2019 (нд) «Шляхами романтиків та героїв від Будинку офіцерів по Інститутській до алеї Героїв Небесної Сотні». Початок: 12:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Збір: М.Грушевського 28/2 (на розі вулиці Михайла Грушевського та Кріпосного провулку, напроти Будинку офіцерів).  Олена Кічкірук (1), Супроткіна Ірина (3)
31.03.2019 (нд) «Дорогожичі – в пошуках історії та людей». Початок о 13:00 Орлик Христина. Мова проведення: українська Збір: м. Дорогожичі перетин вулиць О.Теліги та Дорогожичі. Біля пам’ятника Тетяни Маркус.  поштар таня (1), logachova nataliya (1), Ковтун Алла (1), Алімова Оксана (2)
31.03.2019 (нд) Екскурсія: «Подорож Храмами київського Подолу». Початок: 14:00. Мова проведення: російська. Збір: парк напроти Іллінської церкви, кут вулиць Почайнинська та Іллінська, (м. Контрактова площа). Екскурсовод: Ярослав Корнієнко.
 Ігнатенко Ірина (6)

Нагадуємо реєстрація на екскурсію є обов’язкова, оскільки в разі змін в екскурсіях ми мали змогу Вас завчасно попередити. Якщо Вас не має у списку, зареєструйтеся за посиланням, або за телефоном: (099) 555-93-38, (098) 355 93 38, (073) 555 93 38

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/YIUi97oVzMH3CwPQ2 

 

Фотогалерея
Запрошення на екскурсію!

Наші Тури:

Дом Либермана

Екскурсія: “Липки + будинок Лібермана”

Різдвяні пригоди: Золочів-Унів-Львів-Крехів-Жовква

Щось новеньке на Півдні

Карпати з Києва, тури по Україні, ПроЮкрейн, Про Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпати, Закарпаття, тури з Києва, Тури з Кропивницького, тури з Черкас, тури з Дніпропетровська, Тури в Карпати, тури в Закарпаття, Відпочинок в Закарпатті, відпочинок в Карпатах, Екскурсії, поїздка в Карпати, Київ, Київська область, тури з Василькова, Тури з Білої Церкви, Тури з Броварів, Тури з Чернігова, тури з Житомира, Відпочинок в Карпатах, тури від Проюкрейн, поїхати в Карпати, Хочу поїхати в карпати, вікенд в Закарпатті, Чани, Лумшори, Термальні води, Косино, Берегово, Ужгород, підйом на Говерлу, тур на Говерлу, тур с Лисичанска, тур с Днепродержинська, тур с Кривого рога.

Карпаты из Киева, туры по Украине, ПроЮкрейн, о Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпаты, Закарпатье, туры из Киева, Туры с Кропивницкого, туры из Черкасс, туры из Днепропетровска, Туры в Карпаты, туры в Закарпатье, Отдых в Закарпатье, отдых в Карпатах, Экскурсии, поездка в Карпаты, Киев, Киевская область, туры из Василькова, туры из Белой Церкви, туры из Броваров, туры из Чернигова, туры из Житомира, отдых в Карпатах, туры от Проюкрейн, поехать в Карпаты, Хочу поехать в карпаты, уикенд в Закарпатье, Чаны, Лумшоры, Термальные воды, Косино, Берегово, Ужго род, подъем на Говерлу, тур на Говерлу. Екскурсія в дом Либермана, Пряничный дом киев, экскурсия в пряничный дом, Дом Либермана, союз писателей Украины, Экскурсии Киев, Экскурсия Либерман, Киев.

Наші екскурсоводи

Tetyana Mishina

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– «Велич і гибель КРАСИ СВІТУ»;

Ярослав Корниенко

Екскурсовод ProUkraine

– Лук’янівка про яку Ви не знали;
– Поділ. Подорож у минуле та сучасність;
– Невідома сторона Подолу;

Таня Ефременко

Екскурсовод ProUkraine

– Слідами “Білої гвардії Булгакова”;
– Прогулянка парками та схилами Дніпра;

Nadezhda Zavadskaya-Muzlova

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Люди, долі та Андріївський узвіз;
– фото-квест для дорослих «Від міста Володимира до Подолу»;
– Хрещатик “Від Яру до Престижу”
– “Лук’янівка, яка швидко зникає”

Христина Орлик

Екскурсовод ProUkraine

👣 «Дорогожичі – в пошуках історії та людей»;

👣 «Про що пам’ятають схили Дніпра»;

Галяс Тарас

Екскурсовод-менеджер ProUkraine

Екскурсії:
– Щось новеньке на Подолі
– Щось новеньке на Щекавиці
– В пошуках духовності “від Звіринецького до Іонівського монастиря”
– Аристократичні Липки
– Липки + Будинок Лібермана

Олександр Сосновський

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Вулиця Володимирська, подорож крізь час та простір;
– Ярославів вал. Діалог минулого із сьогоденням;
– Сім імен у одної вулиці Олеся Гончара;
– Рейтарська – вулиця, яка зберігає своє ім’я вже четверте століття;
– Прогулянка від Кудрявця до Бульвару Шевченка по Бульварно-Кудрявській;
– Люди та долі на площі Контрактовій;
– Цікава прогулянка по Бульвару Шевченка;

Квест-екскурсії:

– «Легенди вулиці Ярославів вал»;
– «Легенди Рейтарської вулиці»;
– «Легенди вулиці Олеся Гончара»;
– «Легенди Контрактової площі»;
– «Легенди Володимирської вулиці»;
– «Легенди Бульвару Шевченка»;
– «Легенди вулиці Богдана Хмельницького».

Шкварнікова Євгенія

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Аристократичні Липки

Величко Людмила

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Щось новеньке на Подолі
– Щось новеньке на Щекавиці
– В пошуках духовності “від Звіринецького до Іонівського монастиря”
– Аристократичні Липки
– Липки + Будинок Лібермана