Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Графік “ВІЛЬНИХ”екскурсій Києвом!

Безкоштовні екскурсії Києвом
Безкоштовні екскурсії Києвом
Забронювати
* Будь ласка заповніть всі необхідні поля, щоб перейти до наступного кроку
* Ви можете вибрати максимум0 осіб на кожну кімнату.

Забронювати

Зберегти в обране

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

93603

Бажаєте дізнатись про Київ «Щось новеньке»?

  1. ГРАФІК ВІЛЬНИХ ЕКСКУРСІЙ (відвідування тільки по запису). Вартість не має фіксованої ціни, Ви можете лишити екскурсоводу ту суму, яку вважаєте за потрібне, якщо Вам сподобалося!
  2.  ГРАФІК КВЕСТІВ ПО КИЄВУ у рамках НОВОГО ПРОЕКТУ «КВЕСТ-ЕКСКУРСІЙ по Києву»! 
  3. Графік авторської екскурсії в будинок Лібермана

Програми постійно змінюються, нові локації, нові мурали, нові історії міста!

Насолоджуються Києвом, його прекрасними вуличками, правдивими, і не завжди, історіями. Він привітний та щирий, головне його любити…

ГРАФІК ВІЛЬНИХ ЕКСКУРСІЙ (відвідування тільки по запису): Реєстрація тут, а також нижче!

Реєстрація на будь яку “вільну” екскурсію за посиланням: https://goo.gl/forms/YIUi97oVzMH3CwPQ2 

Графік “вільних екскурсій” на зиму:

19.01.2020 початок о 13:30, Екскурсія святковим Подолом з Фужером наливки. 150 грн/особа, мова проведення – російська, збір біля ресторану “П‘яна вишня”, на початку андріївського узвозу. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко

19.01.2020 (нд) «Терещенки—рід справжних підприємців, меценатів та видатних особистостей, сенс життя яких—служіння загальному благу». Початок о 11:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір біля Медичної бібліотеки (вул. Льва Толстого 7, на куті з вулицею Антоновича).

19.01.2020 (нд) «Шедеври архітектури яскравого майстра та неординарної особистості Владислава Городецького» (великі, але цікаві переходи пішки + переїзд наприкінці на метро (для бажаючих!) до  Миколаївського костелу!). Початок о 14:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір біля Будинку актора (вул. Ярославів Вал, 7).

19.01.2020. :”Дорогожичі – в пошуках історії та людей”. Початок о 13:00. Екскурсовод: Орлик Христина. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: метро Дорогожичі,біля пам’ятника Олени Теліги (з метро в підземці на ліво)
24.01.2020 початок о 17:00, “Прогулянка закутками Костьольної та Трьохсвятительської”, екскурсовод Ярослав Корнієнко, ціна 75 грн/особа, мова проведення – російська, збір навпроти входу до Головпоштамту, на Майдані незалежності.

25.01.2020 (сб) «Вулиця Володимирська. Подорож крізь час та простір». Початок о 11:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір біля Андріївської церкви.

25.01.2020 (сб) «Чарівний світ сучасного майстра вуличної та паркової скульптури Констянтина Скритуцького» (великі, але цікаві переходи пішки!). Початок о 14:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Збір біля Інституту геологічних наук (вул. Олеся Гончара, 55б).

25.01.2020 початок о 14:00, “Розкішні Липки та Шоколадний будиночок”, екскурсовод Ярослав Корнієнко, ціна 120 грн/особа, мова проведення – російська, збір біля входу до Олександрівської лікарні, на початку вул. Шовковичної.
25.01.2020 початок о 16:30, “Прогулянка містичними закутками вечірнього Києва” екскурсія з гасовими лампами і частуванням, екскурсовод Ярослав Корнієнко, ціна 100 грн/особа, мова проведення – російська, збір біля пам‘ятника Г.Сковороді на Контрактовій площі.
26.01.2020 : “Про що пам’ятають схили Дніпра?” Початок о 13:00. Екскурсовод: Орлик Христина. Мова проведення екскурсії :українська. Збір :вхід до готелю Салют, вул. Івана Мазепи, 11- Б

26.01.2020 (нд) «Рейтарська — слідами архітекторів та музикантів, поетів та письменників». Початок о 11:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: Львівська площа біля входу в супермаркет «Billa».

26.01.2020 (нд) «Яскраві імена та яскрава архітектура на вулиці Олеся Гончара».. Початок о 14:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір на куті між вулицею Велика Житомирська (будинок № 23) та вулицею Олеся Гончара.

26.01.2020 початок о 14:00 “Таки єврейський поділ” з відвідуванням синагоги Розенберга, екскурсовод Ярослав Корнієнко, ціна 100 грн/особа, мова проведення – російська, збір біля пам‘ятнику Г.Сковороди на Контрактовій площі.

 

 

Фотогалерея
Запрошення на екскурсію!

Карпати з Києва, тури по Україні, ПроЮкрейн, Про Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпати, Закарпаття, тури з Києва, Тури з Кропивницького, тури з Черкас, тури з Дніпропетровська, Тури в Карпати, тури в Закарпаття, Відпочинок в Закарпатті, відпочинок в Карпатах, Екскурсії, поїздка в Карпати, Київ, Київська область, тури з Василькова, Тури з Білої Церкви, Тури з Броварів, Тури з Чернігова, тури з Житомира, Відпочинок в Карпатах, тури від Проюкрейн, поїхати в Карпати, Хочу поїхати в карпати, вікенд в Закарпатті, Чани, Лумшори, Термальні води, Косино, Берегово, Ужгород, підйом на Говерлу, тур на Говерлу, тур с Лисичанска, тур с Днепродержинська, тур с Кривого рога.

Карпаты из Киева, туры по Украине, ПроЮкрейн, о Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпаты, Закарпатье, туры из Киева, Туры с Кропивницкого, туры из Черкасс, туры из Днепропетровска, Туры в Карпаты, туры в Закарпатье, Отдых в Закарпатье, отдых в Карпатах, Экскурсии, поездка в Карпаты, Киев, Киевская область, туры из Василькова, туры из Белой Церкви, туры из Броваров, туры из Чернигова, туры из Житомира, отдых в Карпатах, туры от Проюкрейн, поехать в Карпаты, Хочу поехать в карпаты, уикенд в Закарпатье, Чаны, Лумшоры, Термальные воды, Косино, Берегово, Ужго род, подъем на Говерлу, тур на Говерлу. Екскурсія в дом Либермана, Пряничный дом киев, экскурсия в пряничный дом, Дом Либермана, союз писателей Украины, Экскурсии Киев, Экскурсия Либерман, Киев.

Наші екскурсоводи

Таня Ефременко

Екскурсовод ProUkraine

– Слідами “Білої гвардії Булгакова”;
– Прогулянка парками та схилами Дніпра;

Nadezhda Zavadskaya-Muzlova

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Люди, долі та Андріївський узвіз;
– фото-квест для дорослих «Від міста Володимира до Подолу»;
– Хрещатик “Від Яру до Престижу”
– “Лук’янівка, яка швидко зникає”

Шкварнікова Євгенія

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Аристократичні Липки

Ярослав Корниенко

Екскурсовод ProUkraine

– Лук’янівка про яку Ви не знали;
– Поділ. Подорож у минуле та сучасність;
– Невідома сторона Подолу;

Олександр Сосновський

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Вулиця Володимирська, подорож крізь час та простір;
– Ярославів вал. Діалог минулого із сьогоденням;
– Сім імен у одної вулиці Олеся Гончара;
– Рейтарська – вулиця, яка зберігає своє ім’я вже четверте століття;
– Прогулянка від Кудрявця до Бульвару Шевченка по Бульварно-Кудрявській;
– Люди та долі на площі Контрактовій;
– Цікава прогулянка по Бульвару Шевченка;

Квест-екскурсії:

– «Легенди вулиці Ярославів вал»;
– «Легенди Рейтарської вулиці»;
– «Легенди вулиці Олеся Гончара»;
– «Легенди Контрактової площі»;
– «Легенди Володимирської вулиці»;
– «Легенди Бульвару Шевченка»;
– «Легенди вулиці Богдана Хмельницького».

Галяс Тарас

Екскурсовод-менеджер ProUkraine

Екскурсії:
– Щось новеньке на Подолі
– Щось новеньке на Щекавиці
– В пошуках духовності “від Звіринецького до Іонівського монастиря”
– Аристократичні Липки
– Липки + Будинок Лібермана

Tetyana Mishina

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– «Велич і гибель КРАСИ СВІТУ»;

Христина Орлик

Екскурсовод ProUkraine

👣 «Дорогожичі – в пошуках історії та людей»;

👣 «Про що пам’ятають схили Дніпра»;