Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Графік “ВІЛЬНИХ”екскурсій Києвом!

Безкоштовні екскурсії Києвом
Безкоштовні екскурсії Києвом
24.05.2018

Забронювати

Зберегти в обране

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

46008

Новини Facebook

TripAdvisor

Telegram

Залишилось місць: Під запит

Бажаєте дізнатись про Київ «Щось новеньке»?

Записуйтесь та приходьте на БЕЗКОШТОВНУ екскурсію містом Київ (Free walking tours Kiev).

Програми постійно змінюються, нові локації, нові мурали, нові історії міста!

Насолоджуються Києвом, його прекрасними вуличками, правдивими, і не завжди, історіями. Він привітний та щирий, головне його любити…

Вартість безкоштовно, але вдячність у вигляді«Чаю» і відгук на сайті завжди будуть викликати позитивні і радісні емоції у Нас!

УВАГА ЗАПИС НА ЕКСКУРСІЮ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ. ФОРМА ЗАПИСУ ПІСЛЯ ГРАФІКУ!

ГРАФІК ЕКСКУРСІЙ:

23.05.2018 Екскурсія: «Аристократичні Липки: подих минулого». Початок о 16:00. Екскурсовод: Євгенія. Мова проведення: українська. Збір: Маріїнський парк, біля пам’ятнику: «Режисер. Спостерігач». http://prntscr.com/i393w1.  Записатися на екскурсію.

25.05.2018 (пт) “Ярославів вал. Діалог минулого із сьогоденням”. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Початок о 16:00. Збір: вхід до Будинку художника. Місце збору: https://prnt.sc/ie9swh . Записатися на екскурсію.

26.05.2018 (сб) (НОВА ЕКСКУРСІЯ!) «Прогулянка від Кудрявця до Бульвару Шевченка по Бульварно-Кудрявській». Початок о 16:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Збір: вхід до Будинку художника. Місце збору: https://prnt.sc/ie9swh . Записатися на екскурсію.

26.05.2018 Екскурсія: «Велич і гибель КРАСИ СВІТУ». Початок о 16:00. Збір біля воріт до Андріївського храму. Мова: російська, екскурсовод: Тетяна Мішина. Збір біля воріт до Андріївського храму.  Записатися на екскурсію.

27.05.2018 (нд) «Рейтарська — вулиця, яка зберігає своє ім’я вже четверте століття». Початок: 16:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Збір: Львівська площа біля входу у супермаркет «Billa». Місце збору: http://prntscr.com/i39lsr . Записатися на екскурсію.

28.05.2018 (пн) «Сім імен у одної вулиці Олеся Гончара». Початок о 16:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський.Мова проведення екскурсії: російська. Збір на куті між вулицею Велика Житомирська та вулицею Олеся Гончара. Місце збору: http://prntscr.com/i39o64 . Записатися на екскурсію.

28.05.2018 (пн) (НОВА ЕКСКУРСІЯ!) «Слідами «Білої гвардії Булгакова». Початок о 11:00. Екскурсовод: Татьяна Єфременко. Мова проведення екскурсії: російська Збір: біля пам`ятника Михайлу Грушевському, перехрестя бульвару Шевченка і Володимирської. Орієнтир: Будинок Вчителя. Записатися на екскурсію.

31.05.2018 (чт) “Вулиця Володимирська. Подорож крізь час та простір”. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Початок о 16:00. Збір біля Андріївської церкви. Місце збору: http://prntscr.com/i39ja7 . Записатися на екскурсію.

Для того щоб записатись потрібно залишити заявку на екскурсію тут (форма бронювання)

Зробити репост сторінки у соціальні мережі.

ЗАПИС НА ЕКСКУРСІЮ:

 

Фотогалерея
Запрошення на екскурсію!

Карпати з Києва, тури по Україні, ПроЮкрейн, Про Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпати, Закарпаття, тури з Києва, Тури з Кропивницького, тури з Черкас, тури з Дніпропетровська, Тури в Карпати, тури в Закарпаття, Відпочинок в Закарпатті, відпочинок в Карпатах, Екскурсії, поїздка в Карпати, Київ, Київська область, тури з Василькова, Тури з Білої Церкви, Тури з Броварів, Тури з Чернігова, тури з Житомира, Відпочинок в Карпатах, тури від Проюкрейн, поїхати в Карпати, Хочу поїхати в карпати, вікенд в Закарпатті, Чани, Лумшори, Термальні води, Косино, Берегово, Ужгород, підйом на Говерлу, тур на Говерлу, тур с Лисичанска, тур с Днепродержинська, тур с Кривого рога.

Карпаты из Киева, туры по Украине, ПроЮкрейн, о Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпаты, Закарпатье, туры из Киева, Туры с Кропивницкого, туры из Черкасс, туры из Днепропетровска, Туры в Карпаты, туры в Закарпатье, Отдых в Закарпатье, отдых в Карпатах, Экскурсии, поездка в Карпаты, Киев, Киевская область, туры из Василькова, туры из Белой Церкви, туры из Броваров, туры из Чернигова, туры из Житомира, отдых в Карпатах, туры от Проюкрейн, поехать в Карпаты, Хочу поехать в карпаты, уикенд в Закарпатье, Чаны, Лумшоры, Термальные воды, Косино, Берегово, Ужго род, подъем на Говерлу, тур на Говерлу. Екскурсія в дом Либермана, Пряничный дом киев, экскурсия в пряничный дом, Дом Либермана, союз писателей Украины, Экскурсии Киев, Экскурсия Либерман, Киев.