Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Графік “ВІЛЬНИХ”екскурсій Києвом!

Безкоштовні екскурсії Києвом
Безкоштовні екскурсії Києвом
17.11.2018

Забронювати

Зберегти в обране

Додавання елемента до списку бажань вимагає наявності облікового запису

62376
Залишилось місць (до останнього ряду): Під запит

Бажаєте дізнатись про Київ «Щось новеньке»?

  1. ГРАФІК ВІЛЬНИХ ЕКСКУРСІЙ (відвідування тільки по запису). Вартість не має фіксованої ціни, Ви можете лишити екскурсоводу ту суму, яку вважаєте за потрібне, якщо Вам сподобалося!
  2.  ГРАФІК КВЕСТІВ ПО КИЄВУ у рамках НОВОГО ПРОЕКТУ «КВЕСТ-ЕКСКУРСІЙ по Києву»! 

Програми постійно змінюються, нові локації, нові мурали, нові історії міста!

Насолоджуються Києвом, його прекрасними вуличками, правдивими, і не завжди, історіями. Він привітний та щирий, головне його любити…

ГРАФІК ВІЛЬНИХ ЕКСКУРСІЙ (відвідування тільки по запису):

16.11.2018 (пт) !НОВА ЕКСКУРСІЯ! «Шляхами шляхетності та мужності від Будинку офіцерів по Інституцькій до алеї Героїв Небесної Сотні». Початок: 14:30. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: М.Грушевського 28/2 (на розі вулиці Михайла Грушевського та Кріпосного провулку, напроти Будинку офіцерів). Записатися на екскурсію.

16.11.2018 (пт) Екскурсія: «Невідома сторона Подолу». Початок: 17:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Тараса Шевченка, вихід з метро до «КиївМлин». Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Записатися на екскурсію.

17.11.2018 (сб) «Бульварно-Кудрявська—вулиця тих, хто дарував світло». Початок: 11:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: вхід до Будинку художника. Записатися на екскурсію.

17.11.2018 (сб) Екскурсія «Оглядова екскурсія від Михайлівського Золотоверхого до Червоного університету». Початок: 11:00. Екскурсовод Надія. Місце збору: біля пам’ятника княгині Ользі, Михайлівська площа. Записатися на екскурсію.

17.11.2018 (сб) Екскурсія «Поділ, подорож у минуле та сучасність». Початок: 13:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Контрактова площа, біля пам’ятнику Г. Сковороді. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Тривалість 2,5 години. Записатися на екскурсію.

18.11.2018 (нд) Екскурсія «Прогулянка парками на схилах Дніпра». Початок о 11:00. Екскурсовод: Тетяна Єфременко. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: вхід у Маріїнський парк, зі сторони метро Арсенальна, під аркою. Записатися на екскурсію.

18.11.2018 (нд) Екскурсія «Люди, долі та Андріївський узвіз». Початок о 11:00. Збір: Збір: пам’ятник Проні Прокопівні та Голохвастову (неподалік Андріївського храму). Екскурсовод: Надія. Мова: російська. Записатися на екскурсію.

18.11.2018 (нд) !НОВА ЕКСКУРСІЯ! «Видатна архітектура для видатних людей на Великий Житомирській вулиці». Початок: 14:30. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: Львівська площа біля входу у супермаркет «Billa». Записатися на екскурсію.

18.11.2018 (нд) Екскурсія «Слідами «Білої гвардії Булгакова». Початок о 15:30. Екскурсовод: Татьяна Єфременко. Мова проведення екскурсії: російська Збір: біля пам`ятника Михайлу Грушевському, перехрестя бульвару Шевченка і Володимирської. Орієнтир: Будинок Вчителя. Записатися на екскурсію.

18.11.2018 (нд) Екскурсія: «Невідома сторона Подолу». Початок: 14:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Тараса Шевченка, вихід з метро до «КиївМлин». Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Записатися на екскурсію.

20.11.2018 (вт) Екскурсія «Поділ, подорож у минуле та сучасність». Початок: 17:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Контрактова площа, біля пам’ятнику Г. Сковороді. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Тривалість 2,5 години. Записатися на екскурсію.

23.11.2018 (пт) «Вулиця Володимирська. Подорож крізь час та простір». Початок о 14:30. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір біля Андріївської церкви. Записатися на екскурсію.

23.11.2018 (пт) Екскурсія: «Невідома сторона Подолу». Початок: 17:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Тараса Шевченка, вихід з метро до «КиївМлин». Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Записатися на екскурсію.

24.11.2018 (сб) «Рейтарська — вулиця, яка зберігає сліди діяльності військових та архітекторів, музикантів та письменників». Початок: 11:00. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: Львівська площа біля входу у супермаркет «Billa». Записатися на екскурсію.

24.11.2018 (сб) Екскурсія «Хрещатик: від яру до престижу». Початок о 11:00. Екскурсовод: Надія Музлова. Мова: російська. Збір: біля входу до конгрес-центру «Український дім». Записатися на екскурсію.

25.11.2018 (нд) Екскурсія «Прогулянка парками на схилах Дніпра». Початок о 11:00. Екскурсовод: Тетяна Єфременко. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: вхід у Маріїнський парк, зі сторони метро Арсенальна, під аркою. Записатися на екскурсію.

25.11.2018 (нд) Екскурсія: «Лук’янівка про яку Ви не знали». Початок о 14:00. Мова проведення: російська. Збір: вестибюль виходу з метро Лук’янівська. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко.Записатися на екскурсію.

25.11.2018 (нд) !НОВА ЕКСКУРСІЯ! «Шляхами шляхетності та мужності від Будинку офіцерів по Інституцькій до алеї Героїв Небесної Сотні». Початок: 14:30. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: українська. Збір: М.Грушевського 28/2 (на розі вулиці Михайла Грушевського та Кріпосного провулку, напроти Будинку офіцерів). Записатися на екскурсію.

25.11.2018 (нд) Екскурсія «Слідами «Білої гвардії Булгакова». Початок о 15:30. Екскурсовод: Татьяна Єфременко. Мова проведення екскурсії: російська Збір: біля пам`ятника Михайлу Грушевському, перехрестя бульвару Шевченка і Володимирської. Орієнтир: Будинок Вчителя. Записатися на екскурсію.

27.11.2018 (вт) Екскурсія: «Невідома сторона Подолу». Початок: 17:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Тараса Шевченка, вихід з метро до «КиївМлин». Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Записатися на екскурсію.

30.11.2018 (пт) !НОВА ЕКСКУРСІЯ! ! «Шляхами шляхетності та мужності від Будинку офіцерів по Інституцькій до алеї Героїв Небесної Сотні». Початок: 14:30. Екскурсовод: Олександр Сосновський. Мова проведення екскурсії: російська. Збір: М.Грушевського 28/2 (на розі вулиці Михайла Грушевського та Кріпосного провулку, напроти Будинку офіцерів). Записатися на екскурсію.

30.11.2018 (пт) Екскурсія: «Поділ, подорож у минуле та сучасність». Початок о 17:00. Мова проведення: російська. Збір: м. Контрактова площа, біля пам’ятнику Г. Сковороді. Екскурсовод: Ярослав Корнієнко. Записатися на екскурсію.

 

Для того щоб записатись потрібно залишити заявку на екскурсію тут (форма бронювання)

Зробити репост сторінки у соціальні мережі.

ЗАПИС НА ЕКСКУРСІЮ:

 

 

Фотогалерея
Запрошення на екскурсію!

Наші Тури:

Щось новеньке на Півдні

Новорічний тур: Щось Новеньке на Прикарпатті

День незалежності в Карпатах на говерлі 2018

Карпати + Говерла

Карпати з Києва, тури по Україні, ПроЮкрейн, Про Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпати, Закарпаття, тури з Києва, Тури з Кропивницького, тури з Черкас, тури з Дніпропетровська, Тури в Карпати, тури в Закарпаття, Відпочинок в Закарпатті, відпочинок в Карпатах, Екскурсії, поїздка в Карпати, Київ, Київська область, тури з Василькова, Тури з Білої Церкви, Тури з Броварів, Тури з Чернігова, тури з Житомира, Відпочинок в Карпатах, тури від Проюкрейн, поїхати в Карпати, Хочу поїхати в карпати, вікенд в Закарпатті, Чани, Лумшори, Термальні води, Косино, Берегово, Ужгород, підйом на Говерлу, тур на Говерлу, тур с Лисичанска, тур с Днепродержинська, тур с Кривого рога.

Карпаты из Киева, туры по Украине, ПроЮкрейн, о Юкрейн, ProUkraine, Pro Ukraine, Карпаты, Закарпатье, туры из Киева, Туры с Кропивницкого, туры из Черкасс, туры из Днепропетровска, Туры в Карпаты, туры в Закарпатье, Отдых в Закарпатье, отдых в Карпатах, Экскурсии, поездка в Карпаты, Киев, Киевская область, туры из Василькова, туры из Белой Церкви, туры из Броваров, туры из Чернигова, туры из Житомира, отдых в Карпатах, туры от Проюкрейн, поехать в Карпаты, Хочу поехать в карпаты, уикенд в Закарпатье, Чаны, Лумшоры, Термальные воды, Косино, Берегово, Ужго род, подъем на Говерлу, тур на Говерлу. Екскурсія в дом Либермана, Пряничный дом киев, экскурсия в пряничный дом, Дом Либермана, союз писателей Украины, Экскурсии Киев, Экскурсия Либерман, Киев.

Наші екскурсоводи

Ярослав Корнієнко

Екскурсовод ProUkraine

– Лук’янівка про яку Ви не знали;
– Поділ. Подорож у минуле та сучасність;
– Невідома сторона Подолу;

Nadezhda Zavadskaya-Muzlova

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Люди, долі та Андріївський узвіз;
– фото-квест для дорослих «Від міста Володимира до Подолу»;
– Хрещатик “Від Яру до Престижу”
– “Лук’янівка, яка швидко зникає”

Tetyana Mishina

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– «Велич і гибель КРАСИ СВІТУ»;

Олександр Сосновський

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Вулиця Володимирська, подорож крізь час та простір;
– Ярославів вал. Діалог минулого із сьогоденням;
– Сім імен у одної вулиці Олеся Гончара;
– Рейтарська – вулиця, яка зберігає своє ім’я вже четверте століття;
– Прогулянка від Кудрявця до Бульвару Шевченка по Бульварно-Кудрявській;
– Люди та долі на площі Контрактовій;
– Цікава прогулянка по Бульвару Шевченка;

Квест-екскурсії:

– «Легенди вулиці Ярославів вал»;
– «Легенди Рейтарської вулиці»;
– «Легенди вулиці Олеся Гончара»;
– «Легенди Контрактової площі»;
– «Легенди Володимирської вулиці»;
– «Легенди Бульвару Шевченка»;
– «Легенди вулиці Богдана Хмельницького».

Шкварнікова Євгенія

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Аристократичні Липки

Галяс Тарас

Екскурсовод-менеджер ProUkraine

Екскурсії:
– Щось новеньке на Подолі
– Щось новеньке на Щекавиці
– В пошуках духовності “від Звіринецького до Іонівського монастиря”
– Аристократичні Липки
– Липки + Будинок Лібермана

Величко Людмила

Екскурсовод ProUkraine

Екскурсії:
– Щось новеньке на Подолі
– Щось новеньке на Щекавиці
– В пошуках духовності “від Звіринецького до Іонівського монастиря”
– Аристократичні Липки
– Липки + Будинок Лібермана

Таня Єфременко

Екскурсовод ProUkraine

– Слідами “Білої гвардії Булгакова”;
– Прогулянка парками та схилами Дніпра;