fbpx

Войти

Зарегистрироваться

После создания учетной записи вы сможете отслеживать состояние своего платежа, отслеживать подтверждение, и вы также можете оценить тур по окончании тура.
Логин*
Пароль*
Подтвердить пароль*
Имя*
Фамилия*
Email*
Телефон*
Страна*
* Создание учетной записи означает, что вы согласны с нашими Условиями обслуживания и Заявление о конфиденциальности .

Войти

Зарегистрироваться

После создания учетной записи вы сможете отслеживать состояние своего платежа, отслеживать подтверждение, и вы также можете оценить тур по окончании тура.
Логин*
Пароль*
Подтвердить пароль*
Имя*
Фамилия*
Email*
Телефон*
Страна*
* Создание учетной записи означает, что вы согласны с нашими Условиями обслуживания и Заявление о конфиденциальности .

Друзі на нашу думку в передодні святкових дат, ця інформація буде дуже корисною для Вас, будьте обачні😉

Працюючи 6 років у туризмі, я стикався з різними видами шахрайства, які мають популярність в туризмі.

Найпоширеніші види «кидання» туристів, які набували розголосу стосувалися саме закордонних турів.
Великі гроші — відповідно і великий розголос. Але цього року, більшість українців залишаться святкувати зимові свята в Україні і звісно будуть намагатися знайти житло вперше.

Саме на цьому етапі, хочу Вас застерегти і зберігти Ваші емоції, нерви та фінанси…

Шукаючи житло в найпопулярніших туристичних місцях України на святкові дати, багато хто чує, що вже заброньовано, місць нема, або де ви були місяця так 2 назад. Або бачачи, що ціни занадто великі на Новий рік починається пошук дешевшого. КАМОН на Новий Рік і дешево?

Але на різних сайтах з об’явами, ви дійсно можете забронювати проживання в Карпатах, Чернівцях чи у Львові за тиждень до Нового року та ще і майже задарма, прямо в центрі і з класними умовами і взагалі супер пропозиція, бо клієнт відмовився буквально зранку і ви ще можете бути перші, поки інші не подзвонили і я навіть з вокзалу зустріну Вас.

Тільки Ви аванс за першу ніч перерахуйте, приїжджайте і беріть ключі, я навіть паспорт скину, але не свій, а власниці квартири жінки 98 років і взагалі прописка в неї с. Манюньки Дніпропетровської області, але вона власниця, квартири, а я її родич заправляю тут усім😄

Можна було б посміятися, якби не так сумно, щороку к-сть таких випадків зростає, коли за день-два до заселення, перестають брати слухавку, а Ви вже в новому місті, без житла, грошей і святкового настрою…

Шкода, коли ти з групою туристів в переддень святкування Нового року, дивишся як до готелю підходить до 50-100 чоловік за день і питають чи є хоч одна кімната переночувати (на їхні групки 2, 4, 8 чоловік), бо на вулиці мороз, вони ще в очікування новорічного дива, а диво нажаль запізнюється. Важко дивитися коли, люди приходять навіть з малими дітьми (2-5 рочків). І нажаль не мають, де погрітися, чи просто покласти дитину спати… А щоб знайти хоч щось потрібно їхати за 80-120 км в глуш, бо можливо там!!! ще буде місце, але не всі приїхали на авто, а година пізня, і це «може» не дає гарантію, а тільки надію.

Що хочу сказати цим постом, бережіть себе, будьте обачні, бронюйте проживання через перевірені сайти (що теж не завжди дає 100% гарантію), або в перевірених людей. Відпочивайте та зустрічайте зимові свята з друзями, родиною, сім’єю в теплі та любові…❤️

Галяс Тарас

Підписуйтеся, щоб нічого не пропустити😉

Телеграм: https://t.me/ProUkraine 

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCZL5Uj_IMZ1Gp8fpVKsE-2w

Instagram: https://www.instagram.com/pro_ukraine/

Більше подорожей з ПроЮкрейн взимку: http://www.pro-ukr.com/tours-zyma/

Leave a Reply

Новини

Подписатся на розсилку

Тури по Україні

Тур в Фортецю Камянець подільський з Києва

Каменец-Хотын-Крывче-Меджибож на 8 марта

Львов и королевские замки на 8 марта!

Загадкова Тернопільщина