Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 86 reviews
by Анастасія on Blank Business Name
екскурсія

Дуже колоритний та цікавий екскурсовод Тетяна! Дякую за натхнення і подорож крізь віки

by Анастасія on Blank Business Name
екскурсія по Липкам

чудово і дуже цікаво! Дізнаєшся долю особняків, повз які ходиш щодня

by nikita on Blank Business Name
екскурсія по липкам

дякую за прекрасну й цікаву екскурсію, було дуже круто.)

by Ирина on Blank Business Name
“Аристократичні Липки: подих минулого”

Сегодня, 08.03.2018, побывала на экскурсии “Аристократичні Липки: подих минулого”. Нахожусь под глубоким впечетлением от профессионализма и доброжелательности Евгении! В конце экскурсии организатор проекта Тарас поздравил всех дам с праздником и подарил каждой по тюльпану. Это было очень мило!

by Tatyana on Blank Business Name
Аристократические Липки

Получили много позитивных эмоций и информации на экскурсии, которую проводила экскурсовод Евгения! Чувствовался профессионализм! Благодарим за прекрасно проведенное время!

by Людмила on Blank Business Name
Аристократичні Липки

Дякую Євгенії за чудову прогулянку історичною частиною нашого міста. Чудова погода, гарний екскурсовод, який любить Київ, свою справу і людей, які хочуть більше знати. Все було СУПЕР!!! До нових зустрічей.

by Римма on Blank Business Name
Спасибо!

Огромное спасибо Татьяне за познавательную, эмоциональную, буквально артистическую экскурсию "Краса Мира"!

by Людмила on Blank Business Name
Дякуємо за екскурсію Ярославів Вал

Дякуємо за екскурсію вул. Ярославів Вал, дуже багато нового, змістовного і цікавого дізналися) особливо сподобалися мурали , буд.Сікорського, про Анну Ярославну

by Людмила on Blank Business Name
Велич і загибель

Дякую Тетяні за міні-спектакль про наше коріння, за непідробну любов до свого міста та гордість за його історію та можливість відвідувати міста давньоруських князів... Все дуже сподобалось. ДЯКУЮ!!!

by Людмила on Blank Business Name
Липки з присмаком шоколадного будинку

Дякую Тарасу за чудову прогулянку Липками, а також за подарунок - екскурсію шоколадним будиночком. З того часу, як я була в ньому останнього разу, відбулися значні зміни на краще і тепер я навіть не можу сказати інтер"єр якого будинку, шоколадного чи Лібермана, мені подобається більше та і навіщо, адже вони обидва прекрасні!!! Ще раз дякую за прекрасну екскурсію і до нових зустрічей.

by Ярослава on Blank Business Name
Екскурсія “У пошуках духовності від Звіринецьких печер до Іонівського монастиря”

Дуже дякую екскурсоводам Тарасу та Людмилі за цікаву і пізнавальну екскурсію. Живучи в Києві не знала про ісування монастиря, який відроджується з 2008 року. Незважаючи на зимову сльоту, настрій чудовий, вражень море. Дуже дякую! Рекомендую відвідати.

by Тетяна on Blank Business Name
відгук

04.02.18 відвідала екскурсію Липки + Будинок Лібермана - море вражень, а Людмилі і Тарасу особлива подяка, молодці що організували такий проект.Стараюсь в міру своїх можливостей не пропускати ці зустрічі.

by Тетяна on Blank Business Name
Хрещатик: від яру до престижу

Були з чоловіком на екскурсії «Хрещатик: від яру до престижу» 04.02.2018 р. (екскурсовод: Надія). Не дивлячись на мороз, екскурсія дуже сподобалась: багато цікавої інформації, приємні та доброзичливі люди. Єдине зауваження: намагатися обирати час проведення саме цієї екскурсії з розрахунку на наявні громадські заходи. У день, коли ми відвідували, був концерт. Гучна музика дуже заважала слухати, майже нічого не було чутно. Екскурсоводу Надії окрема подяка!

by Оксана Шевченко on Blank Business Name
Екскурсiя ,,Величины i гибель ,,КРАСИ СВIТУ,,

Неперевершено! Браво! Супер! Велика вдячнiсть справжньому, професiйному екскурсоводу Тетянi Мiшенiй! Дуже сподобалась екскурсiя про ,,Красу свiту", а гiдом просто зачарована! Дуже цiкава подача, своэ бачення, спiлкування з екскурсантами, доповнене iлюстрацiями та щирою посмiшкою! Враження, що це не екскурсiя, а моноспектакль! Просто нема слiв передати своэ захоплення! Чекаю на новi цiкавi зустрiчi з Тетяною Мiшиною!

by лариса on Blank Business Name
враження

“Люди, долі та Андріївський узвіз”. Дякую за змістовну, емоційну екскурсію. Розповіла багатьом свої знайомим про таку гарну можливість провести час. Окрема вдячність щирій та професійній Надії - екскурсоводу!

by Владимир on Blank Business Name
“Люди, долі та Андріївський узвіз”

“Люди, долі та Андріївський узвіз”. Очень интересная экскурсия. Однозначно рекомендую для тех кому хочется провести время с удовольствием и узнать что то новое. Эскскурсоводу Надежде отдельное спасибо.

by Віра on Blank Business Name
екскурсія

Щиро дякую Людмилі і Тарасу за цікаву та змістовну екскурсію, за любов до нашого Міста, професіоналізм, ентузіазм і натхнення, з якими була проведена екскурсія. Всім раджу відвідати!

by Наталия on Blank Business Name
Липки. Дом Либермана

В воскресенье были на экскурсии "Липки. Дом Либермана" с Тарасом и Людмилой. Ребята - молодцы! Сразу понимаешь, что они любят свое дело!Экскурсия очень интересная, советую пойти. Узнаете историю Мариинского парка и дворца, откуда произошло название "Липки", что было раньше на месте, где стоит памятник Ватутину, и еще очень много интересного. И конечно, историю дома Либермана, ныне - дома писателей. Спасибо!!!

by Кира on Blank Business Name

Сегодня была на экскурсии про "Красоту Мира". Я в восторге! Новый экскурсовод Татьяна очень интересно и увлекательно падает материал и на самом деле находка для проекта в целом.

Чудесный экскурсовод Александр!!!

Была на экскурсиях Ярославов вал, ул.Владимирская.Я в восторге от Экскурсовода Александра Сосновского. Кроме чудесно изложенного материала, получаешь массу позитивных эмоций от такого положительного человека. Хочеться слушать и слушать. Непременно пойду еще на экскурсии к АЛЕКСАНДРУ!!!!

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»