Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису, Ви будете мати можливість відстежувати статус платежу і ви також можете оцінити тур
Логін*
Пароль*
Підтвердження пароля*
Ім'я*
Прізвище*
Email*
Телефон*
Країна*
Створюючи обліковий запис, Ви погоджуютесь з нашими умовами надання послуг.

Вже зареєстровані?

Увійти

Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 108 reviews
Квест від міста Володимира до Подолу

Квест дуже сподобався Дякую екскурсоводу Надії за добре проведений час. Завдання підготовлені цікаво і якісно. Бажаю успіхів і натхнення команді Pro Ukraine. Рекомендую не тільки квест але й інші цікаві екскурсії !!!

Вулиця Володимирська

Экскурсия понравилась, много узнала. Слышно было хорошо, передвигались в удобном темпе. Александр -знаток своего дела. Спасибо.

Аристократические Липки

Была на экскурсии по Липкам с экскурсоводом Евгенией. Просто море позитива и информации. Спасибо большое и Евгении за интересный рассказ и турагенству, что предоставили такую возможность узнать частичку истории древнего и прекрасного Киева. Я ваш постоянный клиент

Ярославов Вал

Замечательная экскурсия. Очень понравилась. Отличная подача материала. Спасибо Александру и Агентству за приятный и познавательный отдых. Вы супер!

Велич і гибель КРАСИ СВІТУ

Наконец-то получилось попасть на экскурсию. Экскурсовод восхитила своим энтузиазмом, способностью рассказывать и заинтересовывать. Интересная программа экскурсии: что-то уже знали и приятно было вспомнить, что-то узнали новое. Даже если у вас нет компании-идите прогуляться и послушать что-то интересное!

Бульварно-Кудрявська

Дякую екскурсоводу за цікаву та змістовну екскурсію

«Лук’янівка, яка швидко зникає»

Дуже захоплююче! Екскурсовод Надія розповідає змістовно і з ентузіазмом. Цікава розповідь про ті місця повз які багато раз проходив... Рекомендую.

«Прогулянка від Кудрявця до Бульвару Шевченка по Бульварно-Кудрявській».

Дякую Олександру Сосновскому дуже сподобалася екскурсія .Проведення було на висоті, професійно та креативно з душею)!!!

Липки

Очень понравилась экскурсия по Липках. Экскурсовод Евгения большая умничка! Фанат своего дела. Очень приятно было. Время 2,5 часа пролетело не заметно. Были с детьми 11 лет и они с удовольствием всё слушали. Спасибо огромное и организаторам тоже.

09.05.2018

Дуже сподобалась екскурсія 09.05.2018 "Велич та гибель"КРАСИ СВІТУ". Я в захваті!)) Про витоки нашої культури та історії (славні часи Київської Русі) з паралелями до сучасності, патріотично, позитивно, ну ДУЖЕ інформативно насичено) Під час таких екскурсій історія наче оживає і починаєш помічати деталі і відчувати дух міста Київ 🙂 Велике спасибі за гарний день і супер-враження екскурсоводу Тетяні Мішиній!)

фото-квест «Від міста Володимира до Подолу»

В черговий раз вражена "Щось новенькім від «PRO_Ukraine» :-)). Цікаво, драйвово та пізнавально. Деякі питання були не вирішені, але як завжди наши великі пізнайки Тарас та Надія з радістю поділилися з нами своїми знаннями. Дуже вдячна за отримані позитивні емоції!!

Гибель красы мира

Спасибо Татьяне за невероятно интересную экскурсию! Все было наполнено любовью в родному городу, гордостью, трепетом. Время пролетело незаметно, хотелось еще и еще гулять и слушать. А ведь этими местами я ходила сотни раз и много знала, но все равно было много нового и интересного. С нетерпением жду новых экскурсий. Спасибо Pro Ukraine за работу. Все экскурсоводы очень и очень хорошие. Процветания вам!

Судьба жителей Контрактовой площади

Спасибо Александру за экскурсию! Как всегда- замечательно!

Гибель Красы Света

Спасибо огромное Татьяне за замечательную экскурсию! В её повествовании столько искренности и переживания за родной Киев! Много нового она нам рассказала и показала. Будем ждать новой встречи с Татьяной по новым маршрутам!!!

10 перлин західної України

Дякую за цікаву та змістовну подорож. Ми побачили багато дійсно чудових перлинок України, куди рідко навідуються туристи. Також дякую екскурсоводу Ользі, яка проводила екскурсію по Почаєвський Лаврі та Кремньцю, за її цікаву розповідь пронизану любовью до рідного краю. Буду рада здійснтит нові подорожі з Pro Ukraine

“Люди, долі та Андріївський узвіз”

Была на экскурсии “Люди, долі та Андріївський узвіз” 01.04.2018. Очень довольна. Узнала немало новых фактов про казалось бы давно известные места. Спасибо.

“Велич і гибель”КРАСИ СВІТУ”

Дякую за таку чудову екскурсію! Я дізналася багато нового і зарядилася позитивною енергетикою від екскурсовода Тетяни! Вона так любить Київ, багато про нього знає і дууууууже цікаво розповідає. Раджу прийти саме на цю екскурсію і саме до Тетяни!

экскурсия по Лукьяновке

Спасибо Наде за интересную экскурсию по родной Лукьяновке. Узнала кое что новенькое про район, в котором живу. Жду экскурсию по Татарке.

“У Пошуках Духовності Від Звіринецьких Печер До Іонівського Монастиря”

Дуже дякую Тарасу за чудову екскурсію. Це було неймовірно цікаво і захоплююче. Я дуже вдячна всім хто займається цим проектом, він допомагає пізнавати Київ, а той Україну з нового боку.

by Людмила on Blank Business Name
Лукянівка

Дякую Надії за екскурсію Лук"янівкою з розповідями про людей, з якими пов"язаний цей район. Дякую Pro Ukraine і до нових зустрічей!

by Людмила on Blank Business Name
Щось новеньке на Щекавиці

Дякую Тарасу за цікаву прогулянку і можливість подивитись на Київ згори

by Лидия on Blank Business Name
“Аристократичні Липки: подих минулого”

Очень интересная экскурсия, с четко высветленными фактами и переходами в красивые истории. Экскурсовод Людмила смогла объединить всю кучку людей в одну, затаившею дыхание, группу. Позитивный настрой экскурсовода и "горение" своим делом заразило азартом каждого. Спасибо за такие прекрасные туры, которые дают возможность бесплатно узнать Киев лучше и получить заряд бодрости)

by Анастасія on Blank Business Name
екскурсія

Дуже колоритний та цікавий екскурсовод Тетяна! Дякую за натхнення і подорож крізь віки

by Анастасія on Blank Business Name
екскурсія по Липкам

чудово і дуже цікаво! Дізнаєшся долю особняків, повз які ходиш щодня

by nikita on Blank Business Name
екскурсія по липкам

дякую за прекрасну й цікаву екскурсію, було дуже круто.)

by Ирина on Blank Business Name
“Аристократичні Липки: подих минулого”

Сегодня, 08.03.2018, побывала на экскурсии “Аристократичні Липки: подих минулого”. Нахожусь под глубоким впечетлением от профессионализма и доброжелательности Евгении! В конце экскурсии организатор проекта Тарас поздравил всех дам с праздником и подарил каждой по тюльпану. Это было очень мило!

by Tatyana on Blank Business Name
Аристократические Липки

Получили много позитивных эмоций и информации на экскурсии, которую проводила экскурсовод Евгения! Чувствовался профессионализм! Благодарим за прекрасно проведенное время!

by Людмила on Blank Business Name
Аристократичні Липки

Дякую Євгенії за чудову прогулянку історичною частиною нашого міста. Чудова погода, гарний екскурсовод, який любить Київ, свою справу і людей, які хочуть більше знати. Все було СУПЕР!!! До нових зустрічей.

by Римма on Blank Business Name
Спасибо!

Огромное спасибо Татьяне за познавательную, эмоциональную, буквально артистическую экскурсию "Краса Мира"!

by Людмила on Blank Business Name
Дякуємо за екскурсію Ярославів Вал

Дякуємо за екскурсію вул. Ярославів Вал, дуже багато нового, змістовного і цікавого дізналися) особливо сподобалися мурали , буд.Сікорського, про Анну Ярославну

by Людмила on Blank Business Name
Велич і загибель

Дякую Тетяні за міні-спектакль про наше коріння, за непідробну любов до свого міста та гордість за його історію та можливість відвідувати міста давньоруських князів... Все дуже сподобалось. ДЯКУЮ!!!

by Людмила on Blank Business Name
Липки з присмаком шоколадного будинку

Дякую Тарасу за чудову прогулянку Липками, а також за подарунок - екскурсію шоколадним будиночком. З того часу, як я була в ньому останнього разу, відбулися значні зміни на краще і тепер я навіть не можу сказати інтер"єр якого будинку, шоколадного чи Лібермана, мені подобається більше та і навіщо, адже вони обидва прекрасні!!! Ще раз дякую за прекрасну екскурсію і до нових зустрічей.

by Ярослава on Blank Business Name
Екскурсія “У пошуках духовності від Звіринецьких печер до Іонівського монастиря”

Дуже дякую екскурсоводам Тарасу та Людмилі за цікаву і пізнавальну екскурсію. Живучи в Києві не знала про ісування монастиря, який відроджується з 2008 року. Незважаючи на зимову сльоту, настрій чудовий, вражень море. Дуже дякую! Рекомендую відвідати.

by Тетяна on Blank Business Name
відгук

04.02.18 відвідала екскурсію Липки + Будинок Лібермана - море вражень, а Людмилі і Тарасу особлива подяка, молодці що організували такий проект.Стараюсь в міру своїх можливостей не пропускати ці зустрічі.

by Тетяна on Blank Business Name
Хрещатик: від яру до престижу

Були з чоловіком на екскурсії «Хрещатик: від яру до престижу» 04.02.2018 р. (екскурсовод: Надія). Не дивлячись на мороз, екскурсія дуже сподобалась: багато цікавої інформації, приємні та доброзичливі люди. Єдине зауваження: намагатися обирати час проведення саме цієї екскурсії з розрахунку на наявні громадські заходи. У день, коли ми відвідували, був концерт. Гучна музика дуже заважала слухати, майже нічого не було чутно. Екскурсоводу Надії окрема подяка!

by Оксана Шевченко on Blank Business Name
Екскурсiя ,,Величины i гибель ,,КРАСИ СВIТУ,,

Неперевершено! Браво! Супер! Велика вдячнiсть справжньому, професiйному екскурсоводу Тетянi Мiшенiй! Дуже сподобалась екскурсiя про ,,Красу свiту", а гiдом просто зачарована! Дуже цiкава подача, своэ бачення, спiлкування з екскурсантами, доповнене iлюстрацiями та щирою посмiшкою! Враження, що це не екскурсiя, а моноспектакль! Просто нема слiв передати своэ захоплення! Чекаю на новi цiкавi зустрiчi з Тетяною Мiшиною!

by лариса on Blank Business Name
враження

“Люди, долі та Андріївський узвіз”. Дякую за змістовну, емоційну екскурсію. Розповіла багатьом свої знайомим про таку гарну можливість провести час. Окрема вдячність щирій та професійній Надії - екскурсоводу!

by Владимир on Blank Business Name
“Люди, долі та Андріївський узвіз”

“Люди, долі та Андріївський узвіз”. Очень интересная экскурсия. Однозначно рекомендую для тех кому хочется провести время с удовольствием и узнать что то новое. Эскскурсоводу Надежде отдельное спасибо.

by Віра on Blank Business Name
екскурсія

Щиро дякую Людмилі і Тарасу за цікаву та змістовну екскурсію, за любов до нашого Міста, професіоналізм, ентузіазм і натхнення, з якими була проведена екскурсія. Всім раджу відвідати!

by Наталия on Blank Business Name
Липки. Дом Либермана

В воскресенье были на экскурсии "Липки. Дом Либермана" с Тарасом и Людмилой. Ребята - молодцы! Сразу понимаешь, что они любят свое дело!Экскурсия очень интересная, советую пойти. Узнаете историю Мариинского парка и дворца, откуда произошло название "Липки", что было раньше на месте, где стоит памятник Ватутину, и еще очень много интересного. И конечно, историю дома Либермана, ныне - дома писателей. Спасибо!!!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»